FAQ

Frequently Asked Questions

1. Kim jesteśmy?

DOING GOOD – pierwsza w Polsce platforma, która łączy ludzi chcących wykonywać pracę z misją z biznesami oraz organizacjami, które swoimi działaniami zmieniają świat na lepsze.

Misją DOING GOOD jest pomoc w znalezieniu pracy, która ma sens.

2. Co robimy?

Doing Good skupia oferty pracy w firmach i organizacjach pozarządowych, które mają pozytywny wpływ na rzecz naszej planety i poprawę jakości życia.

Pracę z sensem odmieniamy przez przypadki. Wierzymy, że niezależnie od stanowiska i lat doświadczenia możesz mieć pozytywny wpływ i taką pracę pomożemy Ci znaleźć!

3. Kto może publikować ogłoszenia na naszej stronie?

Odpowiedzialne biznesy, NGOsy, startupy pozytywnego wpływu, organizacje, których działania mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko.

Nie ma znaczenia, na jakie stanowisko rekrutujesz, publikujemy oferty pracy dla osób bez dużego doświadczenia, jak i dla osób posiadających specjalistyczne kompetencje w swojej dziedzinie.

Wszystkie firmy, niezależnie od profilu mogą publikować ogłoszenia związane z CSR, ESG, DEI, oraz wszelkimi działaniami ekologicznymi, naukowymi, społecznymi czy filantropijnymi.

4. Czego nie publikujemy?

Na naszej platformie nie znajdziesz ofert pracy w przemyśle tytoniowym, alkoholowym, ani w branży paliwowej.

5. Ile kosztuje publikacja ogłoszenia?

Jesteśmy na wczesnym etapie tworzenia serwisu, więc ogłoszenia publikujemy bezpłatnie.

Chcesz, aby Twoje ogłoszenie zostało udostępnione na naszych Social Mediach? Napisz do nas na adres: kontakt@doinggood.pl.

6. Jak opublikować ofertę pracy?

Ogłoszenie możesz wysłać do nas przez nas formularz na stronie: https://doinggood.pl/dodaj-ogloszenie  lub na maila: kontakt@doinggood.pl

Po zatwierdzeniu przez administratorów, Twoja oferta zostanie opublikowana.

7. Szukam pracy, gdzie mogę się zgłosić?

Zarówno na Facebooku, jak i na LinkedInie prowadzimy grupy, gdzie ogłaszają się pracodawcy oraz osoby szukające pracy.

Wyjdź przed szereg, napisz kilka słów o sobie i opisz krótko jakiej pracy szukasz. Ważne, żeby w poście pojawiło się nawiązanie do pracy z sensem. 

Facebook
LinkedIn

8. Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytania?

Napisz do nas na kontakt@doinggood.pl. Chętnie pomożemy!