FAQ

Frequently Asked Questions

1. Kim jesteśmy?

DOING GOOD – pierwsza w Polsce platforma, która łączy ludzi chcących wykonywać pracę z misją z biznesami oraz organizacjami, które swoimi działaniami zmieniają świat na lepsze.

Misją DOING GOOD jest pomoc w znalezieniu pracy, która ma sens.

2. Co robimy?

Doing Good skupia oferty pracy w firmach i organizacjach pozarządowych, które mają pozytywny wpływ na rzecz naszej planety i poprawę jakości życia.

Pracę z sensem odmieniamy przez przypadki. Wierzymy, że niezależnie od stanowiska i lat doświadczenia możesz mieć pozytywny wpływ i taką pracę pomożemy Ci znaleźć!

3. Kto może publikować ogłoszenia na naszej stronie?

Odpowiedzialne biznesy, NGOsy, startupy pozytywnego wpływu, organizacje, których działania mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko.

Nie ma znaczenia, na jakie stanowisko rekrutujesz, publikujemy oferty pracy dla osób bez dużego doświadczenia, jak i dla osób posiadających specjalistyczne kompetencje w swojej dziedzinie.

Wszystkie firmy, niezależnie od profilu mogą publikować ogłoszenia związane z CSR, ESG, DEI, oraz wszelkimi działaniami ekologicznymi, naukowymi, społecznymi czy filantropijnymi.

4. Czego nie publikujemy?

Na naszej platformie nie znajdziesz ofert pracy w przemyśle tytoniowym, alkoholowym, ani w branży paliwowej.

5. Ile kosztuje publikacja ogłoszenia?

Informacje dotyczące kosztów publikacji, można znaleźć po kliknięciu przycisku w prawym, górnym rogu naszej strony - Dodaj ogłoszenie, który bezpośrednio przenosi do naszego cennika.

Jeśli natomiast jesteś zainteresowany zakupem pakietu ogłoszeń - napisz do nas na adres: kontakt@doinggood.pl lub zadzwoń na nasz numer +48 22 266 20 51. Po ustaleniu szczegółów przygotujemy ofertę, skrojoną pod Twoje potrzeby!

6. Jak opublikować ofertę pracy?

Ogłoszenie możesz wysłać do nas przez nas formularz na stronie: https://doinggood.pl/dodaj-ogloszenie  lub na maila: kontakt@doinggood.pl

Po zatwierdzeniu przez administratorów, Twoja oferta zostanie opublikowana.

7. Szukam pracy, gdzie mogę się zgłosić?

Zarówno na Facebooku, jak i na LinkedInie prowadzimy grupy, gdzie ogłaszają się pracodawcy oraz osoby szukające pracy.

Wyjdź przed szereg, napisz kilka słów o sobie i opisz krótko jakiej pracy szukasz. Ważne, żeby w poście pojawiło się nawiązanie do pracy z sensem. 

Facebook
LinkedIn

8. Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytania?

Napisz do nas na kontakt@doinggood.pl lub zadzwoń na nasz numer +48 22 266 20 51. Chętnie pomożemy!