Webinary

Czy jesteście ciekawi, jak technologia może służyć dobroczynności? A może jak połączyć zawodową pasję z misją społeczną? Nasze webinary to okazja do poznania inspirujących historii i doświadczeń osób z impaktowych firm, które wpływają pozytywnie na nasz świat. Na każdym z naszych spotkań gościmy przedstawiciela innej branży, dzięki czemu możesz poznać różnorodne podejścia do rozwiązywania problemów społecznych.

Jak wygląda codzienna praca product ownera?

Na styku technologii i dobroczynności – spotkanie z Julią, Product Ownerką w Pomagam.pl

Zapraszamy na spotkanie z Julią Rzepko, Product Ownerką z Pomagam.pl Jest to unikalna okazja, aby zagłębić się w historię rozwoju zawodowego osoby, która połączyła swoją pasję do technologii i chęć wprowadzania pozytywnych zmian w świecie poprzez pracę w serwisie crowdfundingowym.

YouTube Doing Good
Webinar SunRoof

Jak pracuje się w innowacyjnym startupie w branży budowlanej? Spotkanie z ekipą SunRoof

Zapraszamy do oglądania wyjątkowe spotkanie z Justyną, Social Media Expertką oraz z Bartoszem, Regional Partner Managerem. Rozmawiamy z nimi o tym czym zajmują się na co dzień i co kryje się pod nazwami ich stanowisk. Spotkanie to jest doskonałą okazją, aby zrozumieć, co naprawdę oznacza praca w innowacyjnym startupie w branży budowlanej.

YouTube Doing Good