Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

Asystent/tka recepcji

Opis stanowiska

Dodano:
23.6.2023
, Wygasa:
30.6.2023

Obowiązki

• Obsługa mailowa, telefoniczna i osobista Beneficjentów fundacji, praca zmianowa, dwie zmiany pon.- czw.: 8.00-16.00 i 12.00-20.00, pt.: 8.00-16.00.

• Udzielanie informacji o projektach prowadzonych przez różne działy.

• Obsługa administracyjna spraw związanych z rehabilitacją, w tym przede wszystkim: 1. Zarządzanie grafikiem rehabilitacji, w tym umawianie beneficjentów na zajęcia oraz bieżące rejestrowanie obecności Beneficjentów na zaplanowanych zajęciach. 2. Rejestrowanie nowych osób oraz nadzór nad dokumentacją Beneficjentów. 3. Przyjmowanie płatności, wystawianie faktur i paragonów.

• Odbieranie/wysyłanie poczty i przesyłek kurierskich.

• Dbanie o wizerunek fundacji, kierowanie interesantów i gości do odpowiednich działów.

• Dbanie o części wspólne Fundacji, np. o ład w poczekalni, codzienne włączanie telewizorów i dbanie o aktualizację wyświetlanych na nich materiałów promocyjnych.

•Współpraca z innymi działami.

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem, ale możemy też wszystkiego Cię nauczyć.

• Szukamy osoby energicznej, lubiącej kontakt z ludźmi. Dlatego ważny jest dla nas Twój optymizm, empatia, komunikatywność i asertywność.

• Sumienność, dobra organizacja i samodzielność.

• Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

• Pracę w fajnym, różnorodnym, dynamicznym, wspierającym zespole z poczuciem humoru😉

• Pracę w dużej, znanej, a jednocześnie jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji pozarządowych w Polsce.

• Umowę o pracę.

• Nasza siedziba znajduje się w warszawskim mokotowie.

• Zyskasz satysfakcję z pracy o wymiarze społecznym, czując, że Twoja praca realnie zmienia codzienność osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych w całej Polsce.

• Miłą atmosferę i życzliwych współpracowników.

• Możliwość angażowania się w działania promocyjne fundacji tj. pikniki, konferencje, Poland Rock i inne.

Benefity:

• prywatna opieka medyczna

• karta edenred/multisport

• premie półroczne i świąteczne

• spotkania integracyjne

• brak dress code’u

Rekrutacja trwa do 30.06.2023 r., składa się z dwóch etapów: rozmowy online i stacjonarnej.

Jeżeli czujesz, że chcesz spróbować swoich sił i spełniasz wymagania, aplikuj przesyłając CV oraz kilka zdań w treści maila z odpowiedzią na pytanie, dlaczego chciałbyś/-łabyś dołączyć do projektu. W tytule wiadomości wpisz „Rekrutacja –asystent/tka recepcji”

Zgłoszenie wyślij na adres: rekrutacja@fundacjaavalon.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon- Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 349 97 71, 796 324 328 lub email: fundacja@fundacjaavalon.pl Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: iodo@fundacjaavalon.pl

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Asystent/tka recepcji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.