Bob Snail Polska Sp. z o.o.

Brand Manager

Opis stanowiska

Dodano:
11.1.2024
, Wygasa:
8.2.2024

Do prężnie rozwijającej się, innowacyjnej marki 🐌 Bob Snail Fruit Treats poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby na Stanowisko 👔 Brand Managera, gotowego wprowadzić nasze smakołyki na nowy poziom na Polskim rynku!

🍬 Dlaczego My?

  • Nasze smakołyki są wytwarzane wyłącznie z soczystych owoców, idealnie wpisując się w trendy zdrowego odżywiania.
  • Świetny zespół, który ceni kreatywność i pasję.
  • Elastyczne warunki pracy, dające możliwość realizacji własnych pomysłów.

Obowiązki

  • Badania rynku: Prowadzenie kompleksowych badań polskiego rynku z naciskiem na grupę docelową, konkurentów, panujące trendy i opinie.
  • Analiza SWOT: Identyfikacja oraz podkreślenie mocnych i słabych stron marki, szans i potencjalnych zagrożeń na rynku.
  • Definicja marki: Jasne zdefiniowanie pozycjonowania marki, propozycji wartości, osobowości i głosu, aby rezonować z docelowymi odbiorcami.
  • Rozwój strategiczny: Formułowanie, nadzorowanie i okresowe dostosowywanie strategii i planów marki. Zapewnienie zgodności planów marki z wizją organizacyjną i celami sprzedażowymi.
  • Nadzór kreatywny: Kierowanie komponentami kreatywnymi: wizualizacje, copywriting i adaptacja kulturowa, zapewniając zgodność z tożsamością marki. Współpraca z projektantami, copywriterami i innymi kreatywnymi specjalistami w celu tworzenia treści zgodnych z marką.
  • Współpraca międzyfunkcyjna i komunikacja z interesariuszami: Aktywna współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami, w razie potrzeby współpraca z agencjami.
  • Planowanie finansowe:Ustalanie, nadzorowanie i zarządzanie budżetami. Prognozowanie sprzedaży, zapewniając synchronizację z planami marki.
  • Realizacja działań marketingowych i poprawa wyników: Opracowywanie strategii, nadzorowanie i wdrażanie kampanii marketingowych, promocji i wydarzeń w celu zwiększenia widoczności marki. Nadzorowanie tworzenia materiałów reklamowych i promocyjnych, z dbałością o spójność marki. Prowadzenie inicjatyw mających na celu zwiększenie świadomości marki, jej wartości i rentowności na polskim rynku. Dążenie do zwiększenia sprzedaży produktów i udziału w rynku.
  • Analiza wyników: Systematyczny pomiar i ocena efektywności kampanii przy użyciu KPI oraz analiza ROI.

Wymagania

  • Tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie marketingu, biznesu lub pokrewnej dyscypliny.
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Brand Managera lub w podobnej roli w Polsce.
  • Biegła znajomość języka angielskiego, polskiego. Znajomość języka ukraińskiego będzie atutem.
  • Silne zdolności analityczne, przywódcze i komunikacyjne.
  • Udokumentowana historia tworzenia i wdrażania strategii marki na Polskim rynku.
  • Znajomość najnowszych metodologii badań rynkowych i narzędzi marketingu cyfrowego.

Oferujemy

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów.
  • Możliwość bycia częścią awangardowej marki w dynamicznym otoczeniu.
  • Platforma umożliwiająca wywieranie znaczącego wpływu i skalowanie wzrostu równolegle z Bob Snail Fruit Treats.
  • Rodzaj pracy: Pełny etat, Umowa o pracę/Kontrakt B2B
  • Harmonogram: Poniedziałek - Piątek
  • Miejsce pracy: Zdalna

Dodatkowe informacje

AplikujAplikuj

Inne ogłoszenia