Bonnier Healthcare Polska

Dziennikarz ze specjalizacją ochrona zdrowia/medycyna

Opis stanowiska

Dodano:
18.4.2023
, Wygasa:
30.4.2023

Obowiązki

  • przygotowywanie własnych materiałów dziennikarskich;
  • redagowanie newsów;
  • pozyskiwanie informacji rynkowych;
  • przygotowywanie materiałów wideo i podcastów;
  • korzystanie z narzędzi analitycznych;
  • efektywna współpraca z różnymi zespołami;
  • obsługa CMS;

Wymagania

Szukamy osoby z doświadczeniem w pracy w mediach cyfrowych i/lub tradycyjnych, z dobrą znajomością systemu ochrony zdrowia i medycyny. Jeśli tematyka z tego zakresu, to Twoja pasja, jeśli nie boisz się zadawać trudnych pytań, wytrwale szukasz odpowiedzi, śledzisz i oceniasz zachodzące zmiany, lubisz pracować w dynamicznym zespole, gdzie każdy ma dużo swobody i równie dużo odpowiedzialności, jesteś osobą otwartą na nowe projekty i zdobywanie nowych kompetencji.

To oferujemy
  • dużo ciekawych wyzwań dziennikarskich;
  • elastyczny model pracy (hybrydowy);
  • współpracę w oparciu o umowę o dzieło lub o pracę;
  • świetną atmosferę w zgranym i kreatywnym zespole;
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakiet sportowy;