Paley European Institute

Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka

Opis stanowiska

Dodano:
10.1.2024
, Wygasa:
9.2.2024

W związku z rozbudową i rozwojem ośrodka Paley European Institute od 1 marca poszukuje kandydatów na stanowisko 🥼🩺FIZJOTERAPEUTY/FIZJOTERAPEUTKI. Poszukujemy doświadczonych, ambitnych i zaangażowanych osób, które planują rozwijać swoją karierę zawodową wśród doświadczonego zespołu (lekarzy, fizjoterapeutów, terapeutów zajęciowych, ortotyków, psychologów, naurologopedów).

Jesteśmy placówką o wysokim standardzie zajmującą się całościowym leczeniem pacjentów pediatrycznych i dorosłych z problemami neurologicznymi (mózgowe porażenie dziecięce, rozszczep kręgosłupa, porażenia obwodowe), genetycznymi, ortopedycznymi (achondroplazja, hemimelia piszczelowa i strzałkowa, niedorozwój kości udowej i promieniowej, artrogrypoza, wrodzone wady stóp np. stopa końsko-szpotawa, wydłużania kości na aparatach zewnętrznych i implantach wewnętrznych) oraz różnymi rzadko występującymi wadami rozwojowymi i wrodzonymi. Prowadzimy leczenie operacyjne i zachowawcze, którego fizjoterapia jest znaczną częścią.

Dołączając do naszego zespołu zdobędziesz ogromne doświadczenie i rozwiniesz skrzydła jako fizjoterapeuta pediatryczny. 🚀

Obowiązki

  • prowadzenie indywidualnych sesji terapeutycznych;
  • planowanie procesu rehabilitacyjnego pacjentów;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej;
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

  • ukończenie studiów kierunkowych: fizjoterapia;
  • PWZF;
  • doświadczenie w pracy z pacjentem pediatrycznym;
  • ukończone kursy kierunkowe;
  • empatia, zaangażowanie, pasja do pomocy innym;
  • otwartość na naukę i doskonalenie swoich umiejętności;
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy oraz komunikatywność;
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • możliwość nauki i zdobywania doświadczenia od najlepszych;
  • stały dynamiczny rozwój;
  • elastyczny grafik pracy dostosowany do twoich potrzeb;
  • możliwość udziału w konsultacjach lekarskich (polskich i zagranicznych);
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • praca z pacjentami z różnorodnymi problemami;
  • szeroki wachlarz oferowanego leczenia (operacyjne/wczesna rehabilitacja szpitalna, zachowawcze – fizjoterapia, terapia zajęciowa, psychologia, ortotyka, gipsowanie, BTX-A/ambulatoryjnie, rozwinięta diagnostyka – laboratorium chodu 3D, USG, RTG, MRI);
  • nowocześnie wyposażone sale i gabinety;
  • umowa B2B;
  • pakiet Medicover.