Złoty Melon

Grafik

Opis stanowiska

Dodano:
18.4.2023
, Wygasa:
3.4.2023

Jeśli podobają Ci się nasze grafiki, czyli te produkowanie przez Złoty Melon oraz Fundację WOŚP, czujesz, że to Twoje "klimaty", nie boisz się kolorów, wzorów, kształtów, chciałbyś tworzyć projekty wpisujące się w naszą stylistykę, a terminowa praca nad kilkoma projektami jednocześnie nie gasi twojej twórczości, koniecznie zapraszamy do kontaktu!

Obowiązki

Od pierwszego dnia pracy będziemy liczyli na Twoje zaangażowanie, kreatywność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, a także i ich terminową realizację.

Poszukujemy osoby do pracy w trybie stacjonarnym w Warszawie.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów Photoshop, Illustrator,
  • znajomość programu InDesign,
  • koniecznie zdolności manualne (rysunek, malarstwo),
  • kreatywność, zmysł graficzny, znajomość zasad kompozycji itp.,
  • terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • komunikatywność umożliwiająca współpracę między działami

Oferujemy

Dodatkowe informacje

AplikujAplikuj

Inne ogłoszenia