Dr. Oetker

Pełnomocnik ds. ochrony środowiska

Opis stanowiska

Dodano:
18.4.2023
, Wygasa:
2.4.2023

Szukają Państwo pracodawcy, który może zaoferować karierę zgodną z Państwa oczekiwaniami? W takim razie witamy serdecznie w firmie Dr. Oetker! Zapraszamy do zapoznania się z naszym przedsiębiorstwem, związanymi z nim szansami oraz międzynarodowymi perspektywami. Od momentu powstania w roku 1891 po dzień dzisiejszy nasze motto brzmi: „Kształtuj przyszłość przez jakość”.

Być może wkrótce również i Państwa przyszłość?

Zapraszamy!

Obowiązki

  • nadzór nad spełnieniem wymagań normy ISO14001,
  • zarządzanie planem audytów wewnętrznych i przeglądów zarządzania SZŚ,
  • nadzór nad działaniami korygującymi/zapobiegawczymi,
  • współpraca z Grupą Dr.Oetker w zakresie SZŚ,
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi i klientami w zakresie SZŚ i ochrony środowiska,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska,
  • tworzenie raportów, sprawozdań, zestawień w zakresie ochrony środowiska,
  • przeprowadzanie procesów negocjacyjnych w ramach zakupów dóbr i usług w zakresie ochrony środowiska,
  • nadzór nad gospodarką odpadami Dr.Oetker,
  • reprezentowanie Dr.Oetker podczas kontroli, audytów dotyczących ochrony środowiska,
  • nadzór nad oboma zakładami Dr.Oetker w Gdańsku oraz w Łebczu koło Władysławowa.

Wymagania

  • znajomość wymagań normy ISO 14001 – ukończone szkolenie z wymagań normy ISO 14001 lub szkolenie dla pełnomocników SZŚ
  • umiejętność przeprowadzania audytów wewnętrznych – ukończone szkolenie dla audytora wewnętrznego,
  • znajomość wymagań prawnych w zakresie ochrony środowiska w działalności przemysłowe,
  • komunikacja, przywództwo, praca zespołowa, twórcze myślenie, stałe motywowanie stymulowanie do działania oraz myślenie nie silosowe i dalekosiężne, orientacja na wyniki,
  • znajomość metod zarządzania projektami,
  • odpowiedzialność, uczciwość, otwartość, komunikatywność,
  • znajomość języka angielskiego,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

Dodatkowe informacje

AplikujAplikuj

Inne ogłoszenia