Saint-Gobain

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Opis stanowiska

Dodano:
18.4.2023
, Wygasa:
1.4.2023

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Jesteśmy częścią Sekurit Polska. Produkujemy szyby dla takich marek, jak: VW, Audi, Porsche, Bentley, Skoda, Peugeot, BMW, Ford, Renault, Hyundai, Kia. Chcesz pracować dla firmy, która produkuje co drugą szybę samochodową w Europie? Jesteśmy liderem w produkcji szyb do samochodów i pojazdów transportowych.

Dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki

  • Raportowanie opłat należnych za korzystanie ze środowiska
  • Reprezentowanie pracodawcy w postępowaniach administracyjnych w zakresie ochrony środowiska
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby spółki
  • Przeprowadzanie audytów kontrolnych w zakresie ochrony środowiska
  • Monitorowanie stanu formalno-prawnego zakładu w zakresie ochrony środowiska
  • Doradztwo prawno-techniczne z zakresu ochrony środowiska
  • Utrzymywanie i rozwój systemu zarządzania środowiskiem zgodnie z przepisami prawa i wymaganiami normy ISO 14000 i programem WCM
  • Kontrola procesów produkcyjnych w zakresie zgodności z wymaganiami ochrony środowiska, wprowadzanie niezbędnych zmian
  • Nadzór nad gospodarką odpadami w zakładzie tj. ewidencja w systemie BDO, współpraca z firmami zajmującymi się odbiorami odpadów, sporządzanie zestawień i raportów w tym zakresie
  • Nadzór nad badaniami z zakresu ochrony środowiska tj. hałas, emisja, analizy ścieków

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie BHP i OŚ
  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących BHP i OŚ
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w przemyśle motoryzacyjnym)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS OFFICE
  • Znajomość Systemu Zarządzania Środowiskiem i Bezpieczeństwem

Oferujemy

Dodatkowe informacje

AplikujAplikuj

Inne ogłoszenia