Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

Manager platformy Nowe Horyzonty VOD

Opis stanowiska

Dodano:
27.2.2023
, Wygasa:

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty jest organizatorem prestiżowych wydarzeń kulturalnych, m.in. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty, American Film Festival oraz Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

Poszukujemy wyjątkowego kandydata/kandydatki, łączącego/łączącej kulturę osobistą oraz wysokie zdolności interpersonalne i koordynacyjne.

Obowiązki

- opieka merytoryczna i logistyczna nad platformą Nowe Horyzonty VOD;

- negocjowanie praw licencyjnych z dystrybutorami i agentami sprzedaży,

- przygotowywanie umów i raportów, koordynacja obiegu dokumentów,

- wspieranie rozwoju platformy, ze szczególnym uwzględnieniem części programowej (rozbudowa

oferty) oraz sprzedażowej (aktualizacja cen, promocje, pakiety, etc.);

- przygotowywanie kalendarza premier,

- koordynacja promocji i komunikacji platformy,

- współpraca z partnerami platformy,

- współpraca z działami technicznym oraz finansowym.

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

- zainteresowanie kinem oraz trendami internetowymi;

- wysokie umiejętności komunikacyjne;

- doskonałe zdolności organizacyjne;

- doświadczenie w pracy dla platformy VOD bądź serwisu streamingowego będzie dużym atutem.

Oferujemy

Dodatkowe informacje

AplikujAplikuj

Inne ogłoszenia