Pupilmed

Junior Marketing Specialist

Opis stanowiska

Dodano:
22.8.2023
, Wygasa:
22.9.2023

Poszukujemy osoby kreatywnej, zorganizowanej i zakochanej w zwierzętach, która dołączy do naszego zespołu i wspomoże nasze działania w mediach społecznościowych i marketingu.

Jesteśmy startupem, który uzyskał finansowanie od najlepszych inwestorów w Polsce - m.in. Inovo. Dołączając do nas możesz być pewny/a, że będziesz mieć realny wpływ na rozwój firmy i gwarantujemy, że Twój rozwój będzie 3x szybszy niż wszędzie indziej :) Zaobserwujesz wszystkie procesy zachodzące w firmie i będziesz miał/a okazję do wdrażania na rynek innowacyjnej usługi, która pomaga tysiącom zwierzaków.

Obowiązki

  • Tworzenie i realizacja strategii contentu w mediach społecznościowych
  • Monitorowanie trendów w mediach społecznościowych i dostosowywanie do nich strategii
  • Współorganizowanie eventów marketingowych
  • Współpraca z influencerami i ambasadorami firmy
  • Kontakt z klientami i kontrahentami
  • Wsparcie w zarządzaniu codziennymi operacjami firmy

Wymagania

  • Minimum 3 rok studiów
  • Doświadczenie w prowadzeniu social mediów i marketingu
  • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych treści
  • Kreatywność i otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność dostrzegania “big picture”
  • Umiejętność organizacji pracy - często będziesz pracować przy kilku projektach jednocześnie
  • Umiejętność radzenia sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami
  • Silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Mile widziane doświadczenie UX/UI i montażu video

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Pracę w systemie hybrydowym (praca zdalna + praca stacjonarna)
  • Niezbędny sprzęt do pracy (laptop, telefon)
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w innowacyjnym startupie
  • Bezpośrednią współpracę z założycielami firmy, co pozwoli Ci na pełne zrozumienie naszej wizji i nauczy Cię budowania firmy od podstaw
  • Możliwość wpływu na kształtowanie i rozwój firmy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju eventach branżowych i networkingowych