Fundacja Grupy ERGO Hestia

Junior/Mid PL/SQL Developer

Opis stanowiska

Dodano:
18.4.2023
, Wygasa:
30.4.2023

Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia od 18 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami w podjęciu zatrudnienia. Jako agencja pośrednictwa pracy współpracujemy z firmami, którym bliskie są wartości, płynące z włączającej kultury organizacyjnej. Aktualnie poszukujemy dla Grupy ERGO Hestia, która otrzymała tytuł TOP EMPLOYER POLSKA, potwierdzający najwyższe standardy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi – kandydatów z niepełnosprawnościami na stanowisko: Junior/Mid PL/SQL Developer.

Obowiązki

• udział w projektach rozwojowych związanych z hurtownią danych i systemem raportowym,
• współpraca z jednostkami biznesowymi i analitykami w ramach definiowania wymagań,
• opracowywanie struktury bazy danych,
• przygotowywanie procedur PL/SQL oraz skryptów SQL,
• testowanie i optymalizacja przygotowanych zapytań,
• automatyzacja i harmonogramowanie procesów zasilających.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, matematyka, statystyka, finanse, ekonomia,
• zaawansowana znajomość SQL i PL/SQL,
• znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MySQL, PostgreSQL),
• umiejętności w obszarze optymalizacji wydajności bazy,
• umiejętności z zakresu projektowania baz danych,
• mile widziana znajomość języka Python oraz narzędzi do replikacji,
posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.