Pupilmed

Junior Sales Specialist

Opis stanowiska

Dodano:
22.8.2023
, Wygasa:
22.9.2023

Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Junior Sales Specialist. Będziesz odpowiedzialny/-a za budowanie i utrzymywanie relacji z naszymi klientami oraz współpracującymi z nami partnerami. Jeśli posiadasz doskonałe umiejętności interpersonalne, jesteś zorganizowany/a, posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta oraz chciałbyś mieć realny wpływ na rozwój firmy - ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami i kontrahentami biznesowymi
  • Bieżąca pomoc w obsłudze administracyjnej (umowy, maile)
  • Prezentacja naszych produktów i usług dla zainteresowanych współpracą kontrahentów
  • Rozwój Programu Partnerskiego
  • Pomoc w rozwoju nowych funkcjonalności produktu

Wymagania

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność nawiązywania relacji i budowania zaufania
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub rekrutacji
  • Zorganizowanie, skrupulatność i dokładność w rejestrowaniu informacji

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 4000-5500 zł brutto
  • Umowa zlecenie/B2B
  • Pracę w systemie hybrydowym (praca zdalna + praca stacjonarna)
  • Możliwość szybkiego rozwoju i zdobycia doświadczenia w innowacyjnym startupie
  • Bezpośrednią współpracę z założycielami firmy, co pozwoli Ci na pełne zrozumienie naszej wizji i nauczy Cię budowania firmy od podstaw
  • Możliwość szybkiego awansu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju eventach branżowych i networkingowych