Przychodnia Lekarska nOvum

Kierownik ds. Finansowych-novum

Opis stanowiska

Dodano:
14.4.2023

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, która zatrudnia już ponad 200 osób. Wraz z rozwojem odczuwamy coraz większą potrzebę oddelegowania tematów związanych z finansami. Poszukiwana osoba na długie lata, z perspektywą awansu na stanowisko Dyrektora Finansowego.

Obowiązki

Klinika leczenia niepłodności nOvum w Warszawie szuka osoby z doświadczeniem w finansach do wieloletniej współpracy, która byłaby w stanie zająć się kompleksowo Działem Finansowym.

To, co wyróżnia pracę u nas to przede wszystkim praca z sensem – jesteśmy topowym ośrodkiem leczenia niepłodności w kraju, pierwsi w Polsce przeprowadziliśmy przełomowe procedury, dzięki pracy Kliniki doszło do zapoczątkowania ponad 23 500 ciąż. Dodatkowo, zapewniam daleki od korporacyjnego, rodzinny schemat zarządzania z dużą dozą przestrzeni na wszechstronny rozwój. Branża jest bardzo ciekawa, wymaga nieustannej nauki, nawet od personelu administracyjnego, a codzienna praca obfituje w wiele bardzo interesujących projektów – czasem wykraczających poza sferę finansową.

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na takim stanowisku,

- wysoka etyka zawodowa,

- ucziwość biznesowa

- doświadczenie w zarządzaniem zespołem mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny.