Tailors Group

Konsultant / Konsultantka ESG

Opis stanowiska

Dodano:
17.4.2023
, Wygasa:
30.4.2023

W związku z rozwojem działu zajmującego się doradztwem ESG poszukujemy do zespołu Konsultantki/Konsultanta ESG. Jeśli masz doświadczenie w pracy doradczej lub w firmie, zajmowałaś/eś się już działaniami w obszarach ESG – zapraszamy!

Obowiązki

  • Koordynowanie projektów doradczych zespołu ESG dotyczących m.in. raportowania niefinansowego
  • Wdrażania regulacji ESG, dekarbonizacji, zrównoważonego łańcucha dostaw, analizy ryzyk ESG
  • Przygotowywanie analiz, raportów, tekstów, koordynowanie projektów lub ich części
  • Prowadzenie spotkań i warsztatów

Wymagania

  • Doświadczenie w projektach związanych z ESG/zrównoważonym rozwojem, minimum w jednym z obszarów: raportowanie niefinansowe, tworzenie i wdrażanie strategii ESG/zrównoważonego rozwoju, kalkulacja śladu węglowego i strategie dekarbonizacyjne, wdrażanie regulacji dotyczących ESG, zrównoważone łańcuchy dostaw – tworzenie strategii, wdrażanie, monitorowanie działań, analiza ryzyk ESG
  • Doświadczenie w pracy w obszarach zrównoważonego rozwoju (min. 2 lata), w dużych organizacjach i firmach doradczych
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie, pracowanie ze źródłami w języku angielskim)
  • Lekkie pióro
  • Umiejętność pracy z MS Excel
  • Gotowość do pracy z biura w centrum Warszawy min. 3 dni w tygodniu
  • Dobra organizacja pracy i zarządzanie swoim czasem

Oferujemy

  • Rozwojową pracę przy ciekawych projektach i klientach (zarówno kontynuacja działań ESG, jak i stawianie pierwszych kroków razem z klientami)
  • Miesięczne wynagrodzenie w przedziale 8 000 - 12 000 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Ubezpieczenie medyczne i kartę Multisport
  • Umowę o pracę lub współpracę na zasadach B2B
  • Dobrą i przyjazną atmosferę
  • Nowoczesne biuro tuż przy metrze Centrum
  • Kawę z certyfikatem Fairtrade i filtrowaną wodę z kranu :)
  • Pracę przyjazną rodzicom
  • Udział w wydarzeniach branżowych
  • Wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Możliwość realizowania wewnętrznych działań ESG w ramach strategii ESG TAILORS Group
  • Oferujemy umowę o pracę, kontrakt b2b

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata