Szkoła w Chmurze

Koordynator/ka ds. projektów specjalnych

Opis stanowiska

Dodano:
22.5.2024
, Wygasa:
29.5.2024

Cześć! Szukamy Generalnego/ej Mistrza/Mistrzyni! ✨

Osoby, która wie, jak prowadzić wielkie zespoły, duże projekty i rozumie dynamiczne, start-upowe środowisko szybko rozwijającej się organizacji. Jesteśmy innowacyjną organizacją, która zaskakuje swoją energią i dążeniem do zmiany systemu edukacji.

Nasz zespół ma mnóstwo entuzjazmu, a teraz potrzebujemy kogoś, kto poprowadzi część z nas przez wielkie zmiany! Będziesz w kontakcie z naszymi liderami - to super fajni ludzie! Doświadczysz pracy wśród osób, które mają realny wpływ na edukację w Polsce. Są otwarci, empatyczni i pełni zaangażowania. 💜

Naprawdę nie żartujemy z tym dynamicznym rozwojem - mamy 10-krotny przyrost rok do roku - masz doświadczenie w pracy z takim organizmem? Potrafisz stawić czoła wyzwaniom szybko skalującej się organizacji?

Zgłoś się do nas! 🚀 A może znasz kogoś takiego? Powiedz mu o nas! 📣

Obowiązki

 • Koordynowanie największych projektów Chmury, takich jak egzamin ósmoklasisty dla 1500 uczniów, który w zeszłym roku zorganizowaliśmy na Stadionie Legii i w Hali EXPO XXI. Uczniowie przyjechali do Warszawy z różnych miast i wiosek w Polsce. Było wiele emocji, ważnych chwil, procedur, logistyki, dbania o atmosferę i kreatywne rozwiązania. W przyszłym roku będzie tego więcej! Myślisz, że to coś dla Ciebie?
 • Organizowanie wydarzeń dla naszej społeczności, mamy prawie 30 000 uczniów, zorganizujesz dla nich np. festiwal, w czasie którego odwiedzi nas ciekawy gość, uczestnicy wezmą udział w fajnych warsztatach i będa mieć okazję na super zabawę.
 • Prowadzenie dużych zespołów, nasz największy zespół – Opiekunów Uczniów i Rodziców liczy ponad 100 osób, które pracują zdalnie. To serce Chmury. Wiesz, jak skutecznie poprowadzić tak duży i rozproszony po całej Polsce zespół? A może poprowadzisz dwa takie zespoły równocześnie?
 • Kontakt z urzędnikami i obsługiwanie kontroli, kontrole to stały element naszego codziennego funkcjonowania. Czy poradzisz sobie przyjaznym (często tylko z naszej strony) kontaktem z urzędnikami? To wyzwanie przerosło już niejedną osobę! Uczciwie dajemy znać. 😉

Wymagania

 • Doświadczenia: Posiadasz osiągnięcia w startupach, gdzie pokazywałeś/aś umiejętność skutecznego zarządzania zespołami ok. 100-osobowymi lub organizowałeś/aś duże wydarzenia.
 • Pasji i pozytywnego nastawienia: Twoja entuzjastyczna postawa jest zaraźliwa! Kochasz pracę, którą wykonujesz i chcesz inspirować innych do osiągania najlepszych wyników.
 • Elastyczności i innowacyjności: Jesteś gotowy/a na wyzwania, szybkie tempo i niekonwencjonalne podejście do rozwiązywania problemów.
 • Odpowiedzialnego Liderstwa: Jako odpowiedzialny lider, potrafisz skutecznie egzekwować, podejmować mądre decyzje i rozwiązywać trudne sytuacje.
 • Raportowania: Potrafisz krótko, zwięźle i na temat przekazać informacje na temat pracy i efektów danego działu.
 • Luzu i otwartości! 🤙🏻


👉🏻 To bardzo ważna rola, nie przeskoczymy braku niektórych umiejętności! 😊

Oferujemy

 • Pracujemy wśród wyjątkowo życzliwych i wspierających osób – stawiamy na relacje i dobrą atmosferę, mówimy sobie po imieniu i dużo rozmawiamy,
 • Wygodne biuro, w owocowe czwartki sprawdzamy owoce naszej pracy, kawa i wszystkie takie sprawy 😉
 • Pracujemy na naszych mocnych stronach i dzięki temu z entuzjazmem zaczynamy każdy dzień,
 • Dostęp do konsultacji psychologicznych, coachingu i specjalnego programu dla liderów – stawiamy na rozwój.
 • Dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej - mamy też i my!
 • Wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia, umiejętności i preferencji - o tym porozmawiamy,
 • A co najważniejsze - u nas masz realne poczucie misji i zmiany społecznej - bierzesz udział w wielkiej sprawie, zmieniasz z nami świat!

Dodatkowe informacje

1. To taka pigułka. Wypełnij formularz i pozwól nam się poznać. 🌸

2. Na 10-minutową rozmowę online, która stanowi uzupełnienie aplikacji, zaprosimy wybrane osoby. 👨🏻👩🏻

3. Następnie możemy zaproponować spotkanie z zarządem, wykonanie zadania lub udział w Assessment Center. 📝

4. Po pomyślnym przejściu tych etapów, złożymy Ci ofertę i zaprosimy do współpracy 🎆

AplikujAplikuj
Aplikuj
Aplikuj

Inne ogłoszenia