Fundacja Cancer Fighters

Koordynator/-ka ds. rozwoju Fundacji

Opis stanowiska

Dodano:
26.6.2023
, Wygasa:
26.7.2023

Obowiązki

1. Współpraca i koordynacja działań związanych z podopiecznymi Fundacji,

2. Rozwój i realizacja strategii fundraisingu dla Fundacji,

3. Zarządzanie i rozwój serwisu zbiórkowego "Wolni od raka".

Wymagania

Mile widziane:

1. Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii fundraisingu,

2. Znajomość zasad i mechanizmów działania serwisów zbiórkowych,

3. Samodzielność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole,

4. Współpraca z innymi organizacjami z 3 sektora.

Oferujemy

1. Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

2. Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,

3. Pracę pełną wyzwań, ale przynoszącą dużą satysfakcję.

Doświadczenie w podobnych rolach będzie dużym atutem. Jeśli jesteś gotów(-a) wziąć udział w naszej misji i pomóc w walce z chorobą nowotworową, zapraszamy do składania aplikacji.