Fundacja RC

Koordynator/Koordynatorka projektów społecznych

Opis stanowiska

Dodano:
29.12.2023
, Wygasa:
26.1.2024

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu Fundacji RC jako 👔 Koordynator/Koordynatorka Projektów.

Obowiązki

  • koordynacja projektu społecznego - całościowe czuwanie nad realizacją przewidzianych w nim zadań, prace organizacyjne i zarządzanie pracą wykonawców działań;
  • dbałość o przestrzeganie zapisów umowy z grantodawcą, wymogów formalnych;
  • kontakt i budowanie relacji z instytucjami (biznes, samorząd);
  • organizacja współpracy z wolontariuszami.

Wymagania

  • ma doświadczenie w koordynacji projektów/programów/działań społecznych;
  • ma doświadczenie we współpracy z przedstawicielami instytucji publicznych (urzędami, instytucjami);
  • jest samodzielna/y w działaniu, potrafi dobrze organizować pracę swoją i innych osób, nie ma trudności z realizacją równolegle kilku zadań;
  • chce rozwijać swoją wiedzę w dziedzinie organizacji pozarządowych i umiejętności organizacyjne;
  • umie i lubi pracować z ludźmi;
  • potrafi obsługiwać podstawowe programy wykorzystywane w pracach biurowych (np. Word, Excel, PowerPoint);

⭐ Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość organizacji pozarządowych na Pomorzu;
  • znajomość tematyki pozyskiwania funduszy na działania społeczne;

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub o pracę w wymiarze od 1/2 do 1 etatu;
  • pracę stacjonarną z doświadczonym zespołem w Fundacji RC;
  • indywidualną ścieżkę rozwoju;
  • wiele możliwości rozwoju wiedzy i umiejętności - udział w szkoleniach dla reprezentantów organizacji pozarządowych, udział w szkoleniach wewnętrznych, rozwój poprzez współpracę z osobami z wieloletnim doświadczeniem pracy w organizacjach pozarządowych;
  • możliwość realizowania własnych pomysłów na działania w przestrzeniach Fundacji.

Osoby zainteresowane pracą w Fundacji RC prosimy o przesłanie CV i kilkunastu zdań uzasadnienia na adres: rekrutacja@fundacjarc.org.pl

W tytule maila prosimy napisać: „Koordynator(ka) Projektów”.

Informacje dodatkowe:.

  • O nas: fundacjarc.org.pl
  • Poznaj nasz zespół: fundacjarc.org.pl/poznaj-nasz-zespol/

Informacje o organizacji

Fundacja RC to zespół entuzjastów, który wymyśla i realizuje szereg działań służących wzmocnieniu organizacji pozarządowych. Regularnie prowadzimy około 20 projektów, w tym projekty edukacyjne (szkoleniowe) - od mniejszych, w wymiarze dzielnicowym po ogólnowojewódzkie. Organizujemy między innymi coroczną Galę Nagrody Bursztynowego Mieczyka, która jest największym świętem organizacji pozarządowych w województwie pomorskim.