Bank Żywności SOS w Warszawie

Koordynator/Koordynatorka Punktu pod Parasolem (Bank Żywności SOS w Warszawie)

Opis stanowiska

Dodano:
20.12.2023
, Wygasa:
20.1.2024

Do naszego zespołu poszukujemy Koordynatora/Koordynatorki Punktu pod Parasolem

Obowiązki

·        zarządzanie bieżącą działalnością Punktu pod Parasolem, w tym: ustalanie harmonogramu przyjmowania darowizn żywnościowych i wydawania paczek z żywnością, zarządzanie zespołem Punktu (3 osoby),

·        współpraca z partnerem strategicznym Punktu pod Parasolem, między innymi przygotowywanie informacji i danych na temat działalności Punktu,

·        rozwijanie partnerstw na rzecz działalności Punktu pod Parasolem (w tym: darczyńcy, w tym darczyńcy żywności, ośrodek pomocy społecznej, samorząd m. st. Warszawy, lokalne partnerstwa/MAL, instytucje i organizacje pomocowe),

·        aktywne poszukiwanie partnerów biznesowych i instytucjonalnych Punktu pod Parasolem,

·        współpraca i zarządzanie wolontariuszami (w tym w ramach wolontariatu pracowniczego),

·        prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości dotyczącej działalności Punktu pod Parasolem - dokumentowanie działań, przygotowywanie sprawozdań i raportów (wewnętrznych, jak i dla partnerów),

·        nadzór nad dokumentacją przyjęcia żywności, jak i wydawania paczek osób korzystającym z pomocy w Punkcie pod Parasolem,

·        planowanie, współtworzenie oraz wdrażanie projektów i działań pomocowych w Punkcie pod Parasolem,

·        zarządzanie budżetem Punktu i prowadzenie jego monitoringu,

·        organizacja warsztatów kulinarnych,

·        współpraca z zespołem magazynu Banku Żywności SOS w Warszawie i innymi osobami z zespołu BŻ SOS w zakresie dotyczącym działalności Punktu pod Parasolem,

·        prowadzenie FB Punktu pod Parasolem.

Wymagania

·        doświadczenia w zarządzaniu działaniami pomocowymi, współpracą partnerską,

·        zdolności animacyjnych, komunikatywności,

·        doświadczenia w zarządzaniu ludźmi (mały zespół),

·        samodzielności i odwagi w działaniu na rzecz osób potrzebujących,

·        umiejętności tworzenia raportów, statystyk i przedstawiania ich w prezentacji,

·        bardzo dobrej organizacji pracy własnej, terminowości,

·        mile widziane doświadczenie pracy w środowisku międzykulturowym i w organizacjach pozarządowych, przygotowywaniu projektów społecznych.

Oferujemy

·        umowę o pracę na pełen etat (na początek 3 miesięczny okres próbny),

·        wynagrodzenie 5900-6900 zł brutto (w zależności od doświadczenia),

·        pracę w przyjaznej atmosferze,

·        możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego w organizacji z dużym doświadczeniem w obszarze niemarnowania żywności i pomocy społecznej,

·        dofinansowanie szkoleń,

·        dodatkowe dni wolne od pracy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to śmiało - wyślij nam swoje CV na adres: bzsos@bzsos.pl.

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 19 stycznia 2024.

Kolejnym etapem będzie rozmowa w siedzibie naszej fundacji w Regułach.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.