Fundacja Nasza Ziemia

Koordynator wydarzeń

Opis stanowiska

Dodano:
31.1.2024
, Wygasa:
1.3.2024

🌍 Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu Fundacji Nasza Ziemia i będzie odpowiedzialna za wydarzenia w czasie ogólnopolskiej Akcji Sprzątanie świata – Polska.
Na to jedno z największych w Polsce wydarzeń ekologicznych składają się zarówno duże, jak i małe inicjatywy, które Fundacja realizuje w trakcie roku.

Na stanowisku 👔 koordynatora wydarzeń, otrzymasz pod swoje skrzydła część z nich oraz będziesz uczestniczyć w pracach zespołu wydarzeniowego nad jak najlepszym przebiegiem kolejnych edycji Akcji Sprzątanie świata.

Obowiązki

Będziesz blisko współpracować z Głównym Koordynatorem Akcji Sprzątanie świata w następujących obszarach:

  • Planowanie. Razem z zespołem Fundacji, będziesz mieć wpływ na kształt, formułę i założenia kolejnych edycji Akcji Sprzątanie świata oraz wydarzeń towarzyszących.
  • Koordynowanie. Do Ciebie będzie należało ułożenie harmonogramów prac i kalendarza wydarzeń a następnie opieka nad sprawną realizacją poszczególnych zaplanowanych zadań.
  • Prace operacyjne. W trakcie przygotowań będziesz prowadzić ustalenia, zadbasz o logistykę, zakupy i przygotowanie potrzebnych materiałów do wydarzeń. Dopilnujesz, żeby wydarzenie przebiegło płynnie, dynamicznie adresując wszelkie problemy i wyznawania w terenie.
  • Promocja. Zaopiekujesz się odpowiednią promocją wydarzenia. W zależności od jego skali, będziesz współtworzyć plan i koordynować promocję od mediów tradycyjnych aż po kanały własne Fundacji.
  • Analiza, raporty, wnioski. Na koniec zadbasz o obsługę post-eventową i wyciągniesz wnioski, w celu identyfikacji obszarów do usprawnienia.

Wymagania

  • Jesteśmy organizacją misyjną i podstawowym wymaganiem jest byś wyznawał podobne do nas wartości i zależało Ci na wspólnym wypełnieniu zapisanej w statucie misji.
  • Pokaż nam swoje dotychczasowe doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub przy podobnych projektach.
  • Szukamy osoby o wysokich zdolnościach organizacyjnych i umiejętności rozwiązywania sytuacji problemowych.
  • Ważna jest dla nas samodzielność oraz branie odpowiedzialności za efekty swojej pracy.
  • Poszukujemy osoby mobilnej, posiadającej prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę z misją. Nasze działania misyjne przekładają się na codzienną pracę. Jeżeli wierzysz w ten same wartości co my, masz okazję nadać swojej pracy prawdziwy sens i mieć realny wpływ na ochronę środowiska naturalnego.
  • Rozwój umiejętności. Zależy nam na tym, abyś stale pogłębiał swoją wiedzę oraz zdobywał kolejne doświadczenia. W naszym zespole przekażemy Ci wiedzę, jaką zdobyliśmy organizując jedno z największych wydarzeń ekologicznych w Polsce,
  • Ścieżkę rozwoju i wynagrodzenia adekwatne do podejmowanych działań. Gwarantujemy podstawowe wynagrodzenie w zależności od Twoich dotychczasowych umiejętności i premie uzależnione od podjętych przez Ciebie zadań.
  • Wkład własny. Jesteśmy organizacją, w której liczy się wkład własny każdego członka zespołu. Masz pomysł jak możemy wspólnie realizować misję Fundacji Nasza Ziemia? W naszej organizacji masz realny wpływ na to jaką organizację będziemy wspólnie budować.