Media Press

Koordynator zespołu

Opis stanowiska

Dodano:
23.5.2023
, Wygasa:
21.6.2023

Obowiązki

  • współzarządzanie międzynarodowym zespołem redakcyjnym,
  • optymalizacja pracy zespołu,
  • współpraca z działem IT w zakresie rozwoju systemów redakcyjnych,
  • współpraca z działem wsparcia technicznego w celu podnoszenia poziomu jakości obsługi klientów,
  • współpraca z klientami i reprezentowanie firmy na zewnątrz,
  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z dostawcami,
  • współpraca przy tworzeniu koncepcji i realizacji nowych usług i serwisów,
  • przeprowadzanie szkoleń.
  • Wymagania

    • 2 letnie doświadczenia w kierowaniu zespołem,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w branży medialnej, nowych technologii lub wydawniczej,
    • umiejętność organizacji i koordynacji pracy zespołu,
    • wysokie umiejętności komunikacyjne,
    • bardzo wysoki poziom samodzielności,
    • kreatywność,
    • biegła znajomość języka angielskiego,
    • mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego.

    Oferujemy

    • ciekawą i urozmaiconą pracę w międzynarodowym środowisku,
    • przyjazną atmosferę,
    • pakiet opieki medycznej,
    • kafeterię MyBenefit,
    • kartę Multisport,
    • bilety do kina,
    • kawę, herbatę i owocowe wtorki.

    Media Press jest polską firmą, która dzięki innowacjom technologicznym odniosła międzynarodowy sukces. Stworzyliśmy najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny system redakcyjny w Europie, który pozwolił nam zbudować przewagę konkurencyjną i zostać liderem w branży metadanych telewizyjnych i multimedialnych.

    Pracujemy dla największych operatorów telekomunikacyjnych i wydawnictw oraz stacji telewizyjnych takich jak Canal+, Orange, Sky, T-Mobile, Vodafone, Bauer, Ringier Axel Springer, France TV, ARD.

    Efekty naszej pracy docierają do ponad 100 milionów osób w całej Europie w postaci różnorodnych serwisów Electronic Program Guide i VOD oraz stron magazynów telewizyjnych.

    W skład naszego międzynarodowego zespołu redakcyjnego wchodzi blisko 300 osób, pracujących w całej Europie od Paryża, przez Berlin, aż po Budapeszt. W Polsce redakcje zlokalizowane są w Krakowie, Katowicach i Raciborzu. Mówimy w 28 językach! Codziennie opracowujemy dane pochodzące z ponad 6000 źródeł, którymi są stacje telewizyjne i radiowe, katalogi VoD i kina oraz inne wyspecjalizowane serwisy.
    Jeśli chcesz pracować w przyjaznej i twórczej atmosferze wśród wyjątkowych ludzi, w pięknym miejscu w samym sercu Krakowa, dołącz do naszego zespołu!