Dentsu

Management Assistant

Opis stanowiska

Dodano:
2.6.2023
, Wygasa:

Grupa dentsu jest globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W jej skład wchodzą marki: Carat, Isobar, iProspect, Red8 Advertisement, Amplifi, DDS, dentsu i dentsu X. Grupa dentsu działa w 110 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 45 000 ekspertów. W Polsce działa w obecnym kształcie od 2005 roku i zatrudnia około 700 osób obsługujących ponad 200 klientów.

dentsu dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent(ka) Zarządu / Management Assistant – dentsu Poland & CEE

Obowiązki

  • Zarządzanie kalendarzem oraz korespondencją mailową;
  • Organizacja i obsługa spotkań oraz tele/video konferencji;
  • Organizacja podróży służbowych oraz rozliczanie wydatków służbowych;
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą/wychodzącą oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
  • Uczestniczenie w spotkaniach, tworzenie minutek, zapewnienie stałego oraz płynnego przepływu informacji po spotkaniach;
  • Przygotowywanie prezentacji oraz tłumaczeń (ang/pl; pl/ang);
  • Koordynacja działań administracyjno – organizacyjnych;
  • Ścisła współpraca z innymi pionami w firmie;
  • Obsługa narzędzi typu TEAMS, One Drive, gromadzenie materiałów i ich katalogowanie.

Wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy z kadrą zarządzającą;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie wysoko zaawansowanym;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Asertywność, dynamika i zdecydowanie w działaniu;
  • Umiejętność planowania, organizacji pracy oraz koordynowania projektów;
  • Zdolność do pracy pod presją czasu;
  • Pełna dyspozycyjność i dyskrecja;
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy w wielokulturowym, międzynarodowym środowisku.

Oferujemy

  • Stanowisko w firmie o stabilnej pozycji rynkowej dającej możliwości rozwoju w digital marketingu;
  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w doświadczonym i zgranym zespole ekspertów 😊;
  • Realną wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata;
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness oraz punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE;
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • Finansowane przez pracodawcę ubezpieczenie na życie w Towarzystwie Unüm

z możliwością rozszerzenia o dodatkowe świadczenia;

  • Dofinansowanie karty sportowej Medicover Sport lub Multisport;
  • Zniżkę na licencję Microsoft 365 oraz urządzenia Microsoft Surface do użytku domowego;
  • System kafeteryjny „Nais”;
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość korzystania z Home Office.
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności.

Dodatkowe informacje

AplikujAplikuj

Inne ogłoszenia