Grupa ANG

Młodsza specjalista/ka ds. relacji z klientami

Opis stanowiska

Dodano:
5.10.2023
, Wygasa:
26.10.2023

Do naszej centrali w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Młodsza specjalistka / Młodszy specjalista ds. relacji z klientami. Jeśli interesuje Cię to stanowisko lub znasz kogoś, kto spełnia poniższe kryteria, zapraszamy w imieniu, która kieruje tym zespołem

Obowiązki

-utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania

  • jesteś osobą zaangażowaną i sumienną
  • masz minimum roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • jesteś osobą komunikatywną, nastawioną na słuchanie i masz dobrą dykcję
  • czujesz swobodę w trakcie rozmów telefonicznych z klientami
  • masz odwagę i śmiało prowadzisz analizę potrzeb klienta
  • interesuje Cię branża finansowa (mile widziane doświadczenie w bankowości, ubezpieczeniach lub pośrednictwie finansowym)
  • chcesz współtworzyć miejsce pracy i wspólnie się rozwijać
  • lubisz pracować zespołowo