Upacjenta.pl

New Business Specialist B2B – branża HR, benefity

Opis stanowiska

Dodano:
15.11.2023
, Wygasa:
13.12.2023

Co powiesz na to, by Twoja praca przyczyniała się do… wydłużenia ludzkiego życia?

Dołączając do uPacjenta 👨‍⚕️ to możliwe! Codziennie promujemy profilaktykę zdrowotną i ułatwiamy dostęp do badań krwi: tworzymy aplikację, dzięki której organizacja firmowego pobrania krwi jest niesamowicie prosta! Naszą misją jest aktywne dbanie o zdrowie w celu przedłużania ludzkiego życia. Misję tę będziemy wkrótce szerzyć nie tylko w Polsce, ale też całej Europie 🌎

Jeśli i w Twojej krwi płynie chęć pomocy innym, gra zespołowa przychodzi Ci z łatwością, a do tego otwarcie przyjmujesz feedback i nie boisz się wykazać inicjatywy – załoga uPacjenta czeka na Ciebie!

Na stanowisku New Business Specialist będziesz odpowiedzialna/y za kontakt z działami odpowiedzialnymi za benefity pracownicze oraz aktywną sprzedaż do firm Akcji Zdrowia i innych produktów pro-zdrowotnych/wellbeingowych promujących ideę profilaktyki zdrowia do firm. Jeśli profilaktyka, wellbeing i zdrowie to ważne dla Ciebie tematy i chcesz edukować o nich inne firmy – koniecznie dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy #newblood, czyli osób, które razem z nami będą zmieniać branże profilaktyki zdrowotnej na lepsze.

Obowiązki

  • proaktywne pozyskiwanie nowych kontaktów B2B (e-mail, telefon);
  • budowanie relacji z klientami, głównie osobami z działów HR;
  • aktywna sprzedaż i doradztwo w zakresie naszych produktów  (Eventy Zdrowia, konsultacje wellbeingowe, edukacja zdrowotna);
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami;
  • promowanie profilaktyki zdrowia wśród firm;
  • udział w konferencjach, eventach, spotkaniach branżowych;
  • raportowanie wyników.

Wymagania

  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży min. 2 lata w branży HR
  • znajomości i rozumienia procesów sprzedażowych;
  • znajomości i rozumienia problemów i wyzwań HR
  • doświadczenia w prowadzeniu procesu sprzedaży online
  • biznesowej świadomości i umiejętności budowania relacji z osobami na różnym szczeblu organizacji
  • nastawienia na osiąganie celów i rozwiązywanie problemów;
  • doskonałych umiejętności organizacji pracy;
  • otwartości i dobrej współpracy zespołowej;
  • chęci uczenia się i podnoszenia swoich kompetencji – nieustanny rozwój jest dla nas bardzo ważny
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego min. B2
  • znajomości CRM’ów, najlepiej LiveSpace.

Oferujemy

  • współpracę w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B – to Ty wybierasz;
  • podstawę + atrakcyjny system premiowy od pozyskanych kontraktów;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dostęp do platformy szkoleniowo-wellbeingowej Mindgram (dla Ciebie i wybranego członka rodziny);
  • kartę MultiSport;
  • super zgrany zespół, który nie boi się wyzwań, realizuje ciekawe projekty i wspiera się na co dzień;
  • zniżki na badania profilaktycznie dla Ciebie i Twojej rodziny;
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (mamy biura w Krakowie i w Warszawie)
  • dużą autonomię oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • jeśli wybierzesz umowę B2B – oferujemy również płatne dni wolne.