Take!Cup

Partner Catcher

Opis stanowiska

Dodano:
25.9.2023
, Wygasa:
25.10.2023

Zostań PARTNER CATCHER i wspólnie z nami rozwijaj pierwszy w Polsce startup,który wprowadza system kaucyjny na kubki do picia kawy na wynos.

Obowiązki

  • Ścisła i dynamiczna praca w Teamie Take!Cup
  • Pozyskiwanie Partnerów poprzez indywidualne wizyty w lokalach
  • Coaching Partnerów i Personelu kawiarni
  • Radosny i dynamiczny przekaz głównych zamierzeń Projektu Take!Cup w pierwszym kontakcie z naszym potencjalnym Partnerem
  • Reprezentowanie idei i filozofii naszej KUBKOWEJ REWOLUCJI.
  • Przekaz walorów i korzyści ekologicznych, ekonomicznych i wizerunkowych partnerstwa w Ogólnopolskim Systemie Kaucyjnym Take!Cup
  • Prowadzenie głównie telefonicznych konsultacji, mających na celu pozyskiwanie nowych Partnerów.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta minimum 1 rok (poparte rekomendacją lub innym dokumentem)
  • Sumienność, pozytywną energię i chęć do dynamicznego rozwoju Projektu
  • Przyjemność w rozmowie z Klientem przez telefon – to będzie duża część Twoich działań
  • Zorientowanie na osiąganie celów
  • Dynamizm i kreatywność w pracy
  • Wytrwałość i dar przekazu głównych IDEI w przekonujący i wiarygodny sposób
  • Dużo dobrego humoru i pozytywnej wibry
  • Radość z prezentacji i reprezentacji Ogólnopolskiego Systemu Take!Cup

Oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres próbny w wymiarze czasu około 160 h.Wynagrodzenie w wysokości 3000-7000zł.Praca w biurze minimum 4 razy w tygodniu, możliwość pracy w terenie oraz home-office.

Dodatkowe informacje

AplikujAplikuj

Inne ogłoszenia