Wirtualna Polska Media

Product Placement & Sponsorship Manager

Opis stanowiska

Dodano:
19.5.2023
, Wygasa:
19.6.2023

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Aktywne prowadzenie działań handlowych - ze szczególnym uwzględnieniem product placement w programach video na kanałach social media Wirtualnej Polski (YouTube, TikTok, Facebook)
  • Współpraca z agencjami PR oraz klientami bezpośrednimi
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Analiza rynku i współtworzenie strategii sprzedażowej w dynamicznie zmieniającym się świecie potrzeb klientów i oferowanych produktów
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, prowadzenie negocjacji i prezentacji sprzedażowych we współpracy z działem sprzedaży
  • Monitorowanie realizacji zamówień we współpracy z działem sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi

Wymagania

Chcemy aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

  • Posiada pasję sprzedażową, która uwzględnia interesy klienta i wyniki sprzedażowe
  • Ma doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B w branży mediowej
  • Ma dogłębną wiedzę na temat polskiej branży video
  • Współpracowała z influencerami i twórcami
  • Ma doświadczenie w sprzedaży produktów związanych z social media
  • Pracuje z klientami bezpośrednimi i agencjami PR
  • Skutecznie pozyskuje nowych klientów oraz buduje z nimi długofalowe relacje w oparciu o wzajemne zrozumienie i zaufanie
  • Jest skutecznym negocjatorem i potrafi wypracować rozwiązania satysfakcjonujące obie strony
  • Wykazuje samodzielność i inicjatywę w działaniu

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole produkcji video
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wzajemne wsparcie
  • Możliwość współpracy z różnorodnymi klientami
  • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji
  • Wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem prowizyjnym
  • Uznanie i docenianie efektów i jakości pracy
  • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania
  • Pakiet benefitów – sam/a decydujesz z jakiego benefitu chcesz skorzystać