Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

Psycholog

Opis stanowiska

Dodano:
23.10.2023
, Wygasa:
23.11.2023

Szukasz interesującej i twórczej pracy w organizacji pozarządowej? Projekty dotyczące tematyki aktywizacji zawodowej i społecznej nie są Ci obce? To może być praca właśnie dla Ciebie!

Stanowisko: Psycholog

Miejsce pracy: Warszawa, możliwość pracy hybrydowej

Obowiązki

Do Twoich zadań będzie należało:

• Prowadzenie indywidualnego wsparcia psychologicznego beneficjentów projektu aktywizacji społeczno-zawodowej;

• Wsparcie beneficjentów Fundacji (osoby powyżej 18 r. ż.) w dążeniu do poznania siebie, wzmocnienia kompetencji społecznych, radzenia sobie ze stresem i nauka asertywności na co dzień;

• Wsparcie beneficjentów Fundacji w tworzeniu i realizacji planów oraz kształtowaniu ścieżki zawodowej;

• Przygotowanie wspólnie z doradcą zawodowym Indywidualnego Planu Działań dla każdego beneficjenta projektu;

Wymagania

Wyślij do nas CV, jeśli:

• Masz ukończone studia kierunkowe

• Ukończyłeś/aś kursy uzupełniające z zakresu psychologii w biznesie

• Posiadasz doświdczenie w prowadzeniu indywidualnego wsparcia psychologicznego, w tym dla osób z niepełnosprawnością;

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Oferujemy zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzinowym – umowa zlecenie, B2B

• Pracę pełną wyzwań, umożliwiających rozwój własnych kompetencji.

• Pracę w dużej, rozpoznawalnej organizacji pozarządowej.

• Pracę w przyjaznym środowisku z ludźmi, którzy cenią uśmiech, wzajemną motywację i wsparcie, a także i dobrą atmosferę.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś/chciałabyś podjąć pracę od stycznia 2024 r. prześlij swoje CV na adres: drogadoaktywnosci@fundacjaavalon.pl

W tytule wiadomości wpisz nazwę stanowiska: Psycholog

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam dla Fundacji Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon- Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel.  22 349 97 71, 796 324 328 lub email: fundacja@fundacjaavalon.pl Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: iodo@fundacjaavalon.pl

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko psychologa, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia.

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.

Więcej informacji o Fundacji Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym - www.fundacjaavalon.pl