Centrum CBT

Psycholog - Psychoterapeuta

Opis stanowiska

Dodano:
18.4.2023
, Wygasa:
30.4.2023

Obowiązki

  • opieka nad pacjentami,
  • przeprowadzanie diagnozy psychologicznej (psycholog),
  • udzielanie pomocy psychologicznej,
  • współpraca z instytucjami obecnymi w życiu pacjenta i na terenie działalności placówki (terapeuta środowiskowy),
  • prowadzenie terapii indywidualnej (psychoterapeuta),
  • planowanie działań terapeutycznych i opracowanie indywidualnego planu wsparcia
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

Wymagania

  • wysoko rozwinięta odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kwalifikacje odpowiednie do pracy z dziećmi i młodzieżą
  • wykształcenie wyższe na kierunku z dziedziny nauk medycznych, nauk o zdrowiu lub nauk społecznych
  • zaangażowanie
  • punktualność
To oferujemy
  • pracę stacjonarną w poradni lub możliwość pracy zdalnej (z domu lub dowolnego miejsca),
  • praca w wybranej lokalizacji
  • elastyczny grafik pracy – możliwa praca w wybrane dni lub w pełnym wymiarze,
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub własną działalność,
  • pracę w dowolnych godzinach (porannych oraz popołudniowych)
  • komfort pracy – recepcja aktywnie wykonuje czynności pomocniczo administracyjne,
  • współpracę oraz wymianę doświadczeń w zespole doświadczonych Specjalistów,
  • pracę w zespole ukierunkowanym na efektywną i profesjonalną pomoc pacjentom.

Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do współpracy!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i wysłanie wiadomości/CV na adres: rekrutacja@cbt.pl; Proszę w treści maila wpisać: Poradnia - Gdańsk/Łódź"