Fundacja Nowej Wspólnoty

Samodzielna_y księgowa_y

Opis stanowiska

Dodano:
5.12.2023
, Wygasa:
5.1.2024

📣ZATRUDNIAMY! Do szybko rozwijającej się fundacji zatrudnimy samodzielnąego księgowąego z doświadczeniem w obsłudze wniosków grantowych i działalności gospodarczej fundacji. 🙂

Obowiązki

CO JEST DO ZROBIENIA?

  • prowadzenie pełnej księgowości, w tym obsługi umów i płac, Fundacji zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i innych przewidzianych prawem dokumentów,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych i księgowych oraz archiwizacją dokumentacji finansowej i kadrowej,
  • nadzór nad płynnością finansową, kontrola operacji finansowych oraz wykonywanie przelewów,
  • doradztwo bieżące w zakresie prowadzenia finansów fundacji,
  • współpraca z zarządem, biurem i koordynatorami_kami projektów w Fundacji przy przygotowaniu budżetów rocznych i wieloletnich,
  • współpraca z audytorami i podmiotami zewnętrznymi (banki, urzędy skarbowe, ZUS, itd.).

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w prowadzeniu księgowości organizacji pozarządowych,
  • umiejętności sprawnej współpracy z zespołem fundacji (zarządem, koordynatorami_kami projektów, biurem),
  • doświadczenie w pracy na dokumentach w chmurze, mile widziana znajomość G Suite,
  • ugruntowanej, praktycznej znajomości zasad rachunkowości, prawa podatkowego i prawa pracy,
  • czasu dla Fundacji - preferujemy współpracę z samodzielną_ym księgowym lub małym biurem księgowym.

Oferujemy

CO OFERUJEMY?

współpracę w ramach kontraktu B2B

pracę w trybie hybrydowym (70% zdalnie, 30% na miejscu)

termin podjęcia pracy - do uzgodnienia, najchętniej kwiecień 2024

CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji oraz ewentualnie swoją ofertę i/lub portfolio prosimy przesyłać mailowo na adres: biuro@fnw.org.pl. W tytule maila prosimy wpisać „Księgowość”.