Jump Group Sp. z o.o.

Social Media Copywriter

Opis stanowiska

Dodano:
22.5.2023
, Wygasa:
6.6.2023

Obowiązki

Poszukujemy Social Media Copywritera do agencji reklamowej Jump (www.jumpgroup.pl/).

Chcemy rozpocząć współpracę z osobą, która będzie współtworzyć z nami komunikację social media dla znanych marek na takich platformach jak Facebook, Instagram, TikTok, Twitter i LinkedIn. Szukamy kogoś, kto perfekcyjnie odnajduje się w trendach panujących w social media, rozumie ich charakter i posiada bogate doświadczenie w tworzeniu komunikacji z odbiorcami.

Do zadań Senior SM Copywritera należało będzie kompleksowe tworzenie komunikacji dla naszych klientów w mediach społecznościowych we współpracy z Art Directorem (tworzenie koncepcji kreatywnych i treści, współtworzenie strategii social mediowych, uczestniczenie w tworzeniu działań niestandardowych itd.).

Obiecujemy pracę w niezwykle zgranym i bardzo kreatywnym zespole, przy projektach dla rozpoznawalnych i cenionych marek.

Wymagania

Nasze wymagania
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji reklamowej lub social media (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w obsłudze SM marek ogólnopolskich i/lub globalnych – warunek konieczny
  • Umiejętność tworzenia prezentacji z konceptami SM oraz przedstawianie ich na spotkaniach z klientami;
  • Lekkie pióro i perfekcyjna znajomość zasad języka polskiego;
  • Znajomość mediów społecznościowych - m.in. Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, LinkedIn - oraz panujących trendów;
  • Znajomość rynku reklamy i zainteresowanie komunikacją marketingową marek;
  • Orientacja w bieżących wydarzeniach i umiejętność wykorzystania ich w komunikacji marketingowej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2. ;
  • Umiejętność zarządzania projektami, własnym czasem oraz pracy w zespole.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Częściowa praca zdalna, 5 dni w miesiącu home office
  • Możliwość pracy dla znanych i cenionych marek
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów w tym m.in.: opieka medyczna, lekcje angielskiego, częste spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje

AplikujAplikuj

Inne ogłoszenia