Stowarzyszenie NOMADA

Specjalista ds. komunikacji wizerunkowej

Opis stanowiska

Dodano:
12.10.2023
, Wygasa:
16.10.2023

Stowarzyszenie Nomada działające na rzecz osób z doświadczeniem (przymusowej) migracji, grup mniejszościowych, ochrony praw człowieka, przeciwdziałania przemocy motywowanej uprzedzeniami i edukacji antydyskryminacyjnej, zatrudni osobę do pracy w zespole komunikacyjnym.

Obowiązki

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

Tworzenia i redagowania tekstów.

Tworzenia treści na stronę internetową oraz profile social mediów.

Umiejętności fotograficznych oraz montażowych video-dźwięk.

Organizacji, prowadzenia i promocji wydarzeń.

Organizacji procesu wydawniczego: współpracy z redaktorami, grafikami, drukarnią

Wspierania działań rzeczniczych i fundraisingowych Nomady; współpracy przy tworzeniu i realizowaniu strategii komunikacji.

Wymagania

Preferowane doświadczenie i kompetencje:

Biegła znajomość języków: polskiego, angielskiego i ukraińskiego w mowie i w piśmie.

Umiejętności graficzne oraz znajomość programów graficznych.

Montaż video-dźwięk.

Obsługa narzędzi Meta Business Suite.

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Samodzielność w pracy.

Komunikatywność.

Umiejętności analityczne.

Mile widziane doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych.