Fundacja Potrafię Pomóc

Specjalista ds. księgowości

Opis stanowiska

Dodano:
21.9.2023
, Wygasa:
19.10.2023

Nasza Fundacja Potrafię Pomóc to miejsce, w którym niesiemy pomoc i wsparcie, nawet w najtrudniejszych chwilach.

W Fundacji Potrafię Pomóc codziennie stawiamy czoła wyzwaniom, aby pomagać dzieciom z chorobami rzadkimi, osobom z niepełnosprawnościami i ich bliskim. Nasza praca to nasza pasja i misja, która napędza nas do działania.

Jeśli jesteś osobą rzetelną, z otwartym sercem i gotową dołączyć do naszego zespołu, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą!

Obowiązki

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, weryfikacja pod względem merytorycznym
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zarówno kosztowych jak i przychodowych
  • Księgowanie listy płac oraz wyciągów bankowych
  • Weryfikacja i uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca/roku, a także podczas trwania audytu
  • Współpraca i dbałości o poprawną komunikację z podopiecznymi Fundacji

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. Księgowości
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o działalności pożytku publicznego, o wolontariacie, o zbiórkach publicznych oraz umiejętność ich wykorzystania
  • Praktyczna znajomość MS Office na poziomie dobrym
  • Praktyczna znajomość programu Symfonia (F-K)
  • Umiejętność pracy z wymagającym klientem
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się, dynamicznej Organizacji Pozarządowej
  • Pracę z misją
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy, zaangażowania oraz umiejętności
  • Smaczną kawę