Fundacja Grupy ERGO Hestia

Specjalista ds. Sprawozdawczości Zrównoważonego Rozwoju

Opis stanowiska

Dodano:
18.4.2023
, Wygasa:
30.4.2023

Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia od 18 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami w podjęciu zatrudnienia. Jako agencja pośrednictwa pracy współpracujemy z firmami, którym bliskie są wartości, płynące z włączającej kultury organizacyjnej.

Aktualnie Poszukujemy Dla Grupy ERGO Hestia, Która Otrzymała Tytuł TOP EMPLOYER POLSKA, Potwierdzający Najwyższe Standardy w Obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi - Kandydatów z Niepełnosprawnościami Na Stanowisko: Specjalista ds. Sprawozdawczości Zrównoważonego Rozwoju.

Obowiązki

  • prace związane m.in. z wdrożeniem regulacji dotyczących Taksonomii UE, CSRD, SFDR,
  • koordynacja pozyskiwania i przetwarzania danych oraz weryfikacja raportów zrównoważonego rozwoju zgodnie ze standardem Ustawy o Rachunkowości, Taksonomii UE, CSRD, SFDR,
  • udział w projektach Grupowych związanych z wdrożeniem raportowania ESG,
  • raportowanie wskaźników ESG w portfelu ubezpieczeń, inwestycji i działalności firmy,
  • przygotowywanie cyklicznych informacji zarządczych,
  • współpraca z innymi biurami spółek, a także z akcjonariuszem, nadzorem oraz audytorem w zakresie wykonywanych zadań,
  • sporządzenie raportów i przygotowanie analiz.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1),
  • umiejętność pracy w zespole oraz doświadczenie we współpracy z innymi jednostkami w organizacji i w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji partnerskich,
  • komunikatywność, otwartość oraz umiejętność organizacji czasu pracy,
  • umiejętność wyszukiwania i porządkowania informacji, precyzyjność i wnikliwość,
  • terminowość, dokładność oraz chęć uczenia się,
  • doświadczenie w opracowywaniu i tworzeniu dokumentów na potrzeby spółki,
  • mile widziane doświadczenie w projektach grupowych,
  • posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

To Oferujemy

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (możliwość rozpoczęcia pracy 7-9),
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku,
  • narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
  • najwyższe standardy pracy i profesjonalne wdrożenie w obowiązki,
  • miejsce pracy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością,
  • pakiet benefitów.

Oferujemy

Dodatkowe informacje

AplikujAplikuj

Inne ogłoszenia