Pozytywni CO₂

Specjalista ds. sprzedaży kompleksowej termomodernizacji

Opis stanowiska

Dodano:
2.1.2024
, Wygasa:
21.1.2024

Pozytywni CO₂ - jesteśmy fundacją, założoną przez jedna z największych firm szkoleniowo-doradczych w Polsce Wektor Wiedzy.

Głównym naszym celem jest dostarczanie i wdrażanie praktycznych rozwiązań ograniczających i neutralizujących emisje CO₂.

Na tą chwilę poszukujemy 💲 Specjalisty ds. sprzedaży kompleksowej termomodernizacji.

Obowiązki

👔 Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie klientów w obszarze kompleksowej termomodernizacji. Jeśli nie masz doświadczenia w tym obszarze, a szukasz pracy dodatkowej, dostaniesz od nas pakiet szkoleń oraz opiekuna wdrożeniowego. Jeśli masz doświadczenie w branży OZE, budowlanej lub pokrewnej.

🏡 Jeśli potrafisz dostrzec ile jest wokół Ciebie domów bez elewacji lub z dymiącymi kominami i chcesz to zmienić, to ta praca jest dla Ciebie!

Wymagania

  • Empatia i naturalna umiejętność nawiązywania nowych kontaktów.
  • Nawiązywanie dobrych relacji z potencjalnymi klientami.
  • Przekonanie, że warto ograniczać i eliminować smog oraz nadmierną emisję CO₂.

⭐ Mile widziane

  • Doświadczenie w kolportażu ofert handlowych lub sprzedaży bezpośredniej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki premiujące efektywną pracę w przedziale od 5000 - do 20 000 tyś.
  • Zespół nastwiony na wspólny cel i grający do jednej bramki.
  • Zadowolenie klientów oraz ich wdzięczność za kompleksową termomodernizacje domu w ramach programu „Czyste powietrze”.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Pracę na unikalnych narzędziach, które nawet jak nie jesteś ekspertem pomogą ci osiągnąć szybko założone efekty.
  • Realny awans, 3 mln domów czeka na termomodernizację.
  • Ciągły rozwój, również poprzez szkolenia, - ponieważ naszym założycielem, jest jedna z największych firm szkoleniowych.
  • Tort w Twoje urodziny (i każdego innego pracownika, już ponad 80 pracowników).
  • Kartę Multi SPORT po okresie próbnym.
  • Wyjazdy zagraniczne z całą grupą Wektor Wiedzy: 2021 – PRAGA – sprawdź nas na Youtube; 2022 – Budapeszt - sprawdź nas na Youtube.