Internationaler Bund Polska

Specjalista_ka ds. rozliczania projektów

Opis stanowiska

Dodano:
3.1.2024
, Wygasa:
2.2.2024

Poszukujemy osoby na stanowisko 👔 specjalist_y_ki ds. rozliczania projektów.

Obowiązki

  • Koordynowanie administracyjno-finansowe projektu.
  • Tworzenie i weryfikacja harmonogramów płatności i rozliczeń pod względem formalnym i finansowym.
  • Przygotowywanie sprawozdań okresowych i końcowych.
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji dotyczącej wyboru wykonawców.
  • Koordynacja spraw w ramach prowadzonych projektów, pozyskiwanie i weryfikacja dokumentów i innych danych niezbędnych do rozliczania projektu.
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji projektowej.
  • Dbanie o porządek w dokumentacji papierowej i elektronicznej.
  • Kontakt z grantodawcą/sponsorem.
  • Współpraca z zespołem.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomości zasad rozliczania projektów dofinansowanych ze środków międzynarodowych, Unii Europejskiej i krajowych środków publicznych;
  • Wiedzy z zakresu sporządzania odpowiedniej dokumentacji finansowo księgowej;
  • Podstawowej wiedzy z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy w szczególności umiejętności rozliczania podróży służbowych pracowników i zleceniobiorców, prawa zamówień publicznych;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Biegłej znajomość Pakietu Office;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

⭐ Dodatkowo punktowane

  • wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie;
  • doświadczenie we współpracy z NGO;
  • dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem.

Oferujemy

  • umowę zlecenie, umowę o pracę na czas określony;
  • możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • pracę w dynamicznym zespole i prężnie rozwijającej się organizacji.

❗ Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. ❗

Wraz z CV, należy przesłać czytelnie podpisane załączone oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy – w przypadku ich podania w CV, oraz mojego wizerunku – w przypadku jego zamieszczenia w CV, w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) oraz zgodnie z klauzulą informacyjną dołączoną do mojej zgody. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych osobowych, w tym uzyskania ich kopii oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych do innego administratora oraz wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dodatkowa informacja dla kandydatów:

Nasza fundacja w swoich działaniach stosuje procedury przeciwdziałania nadużyciom i wykorzystywaniu na tle seksualnym beneficjentów (tzw. PSEA) zgodne ze standardami agend ONZ. Osoby zatrudnione w Internationaler Bund Polska są zobowiązane do ich przestrzegania.