TZMO Group

Specjalista/ka zrównoważonego rozwoju

Opis stanowiska

Dodano:
3.1.2024
, Wygasa:
31.1.2024

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: 👔 Specjalista/ka ds. zrównoważonego rozwoju.

Obowiązki

  • zapewnienie zgodności działalności firmy w obszarze zarządzania zagadnieniami zrównoważonego rozwoju z: normami obecnie obowiązującego prawa, mającymi zastosowanie praktykami i standardami, wewnętrznymi regulacjami,
  • opracowywanie założeń strategii zrównoważonego rozwoju, tworzenie i wdrażanie polityk dotyczących obszarów ESG (Environmental, Social, Governance) wraz ze wspierającymi je metodykami i narzędziami,
  • koordynowanie i monitoring procesów opracowywania, gromadzenia i ewaluacji danych z obszarów ESG (Environmental, Social, Governance) oraz ich konsolidacji w celach sprawozdawczych,
  • koordynowanie projektów wielozakładowych dotyczących zagadnień zrównoważonego rozwoju, w tym opracowywanie i implementacja narzędzi wspierających pracę i dokumentację działań zespołów rozproszonych,
  • wsparcie strategii komunikacyjnej w zakresie projektów z obszaru zrównoważonego rozwoju,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi, organizacjami pozarządowymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zrównoważony rozwój lub kierunki pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • język angielski - poziom zaawansowany (C1),
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,
  • wiedza z zakresu: międzynarodowego prawodawstwa, strategii i kontekstu politycznego dotyczącego zmian klimatycznych i celów zrównoważonego rozwoju ONZ,
  • praktyczna znajomość zagadnień i regulacji dotyczących obszarów ESG w szczególności wynikających ze standardów ESRS (CSRD),
  • umiejętność analizowania i opracowywania danych, zdolność wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji,
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji projektów.

⭐ MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w funkcjonowaniu Zintegrowanych Systemów Zarządzania w tym w prowadzeniu audytów,
  • znajomość zasad raportowania zarządczego i praktyka w raportowaniu danych niefinansowych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • kompleksowy proces onboardingu,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • przyjazną atmosferę w zgranym i różnorodnym zespole,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • bogaty system benefitów i świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wypoczynku i karty sportowej, ubezpieczenie grupowe i zdrowotne, świadczenia okolicznościowe, program emerytalny),
  • rozwój zawodowy- możliwość udziału w szkoleniach oraz perspektywa awansu.

Dodatkowe informacje

❗ Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.