Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

Specjalista/Specjalistka ds. projektów

Opis stanowiska

Dodano:
30.8.2023
, Wygasa:
30.9.2023

Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. projektów do projektu Avalon Extreme.

Obowiązki

• Planowanie, wdrażanie oraz monitorowanie działań realizowanych zgodnie z założeniami projektu i ustaleniami zespołu Extreme

• Bieżąca merytoryczna obsługa projektów

• Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie grantów i dotacji na szczeblu krajowym i międzynarodowym

• Wspieranie członków zespołu w zakresie bieżących działań, w tym w szczególności: organizacji eventów, nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z innymi organizacjami, związkami sportowymi, partnerami biznesowym i kontaktów z beneficjentami Fundacji Avalon

• Aktywny udział w rozwijaniu działalności sportowej projektu

Wymagania

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,

• doświadczenie w zarządzaniu projektami

• odpowiedzialność, rzetelność i dokładność

• umiejętność pracy w zespole

• komunikatywność

• rozwinięte kompetencje kulturowe a także wrażliwość społeczną i empatię

• znajomość sportu, problematyki i środowiska osób z niepełnosprawnością

Dodatkowo mile widziane:

• znajomość języka angielskiego

• wiedza z zakresu komunikacji projektowej

• zamiłowanie do sportu/ pasja sportowa

Oferujemy

• Pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

• Po okresie próbnym dodatkowe benefity pozapłacowe

• Praca w przestronnym biurze na Warszawskim Mokotowie

• Możliwość wykonywania pracy w systemie hybrydowym

• Wsparcie we wdrażaniu się do nowych obowiązków

Dodatkowe informacje

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Jesteśmy fajnym, różnorodnym, dynamicznym i wspierającym zespołem, w którym dobrze się pracuje!

• Jesteśmy dużą i uznaną, a jednocześnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji pozarządowych w Polsce

• Zapewniamy warunki do pracy przyjazne dla osób z niepełnosprawnością

• Weźmiesz udział w realizacji ciekawych, angażujących i nowatorskich projektów

• Rozwiniesz swoje umiejętności i pogłębisz doświadczenie w zakresie zarządzania projektami

Swoje CV podeślij na adres kontakt@avalonextreme.pl, w tytule maila wpisując stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. projektów

W ramach rekrutacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji przez Fundację Avalon.”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie danych do procesów przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam dla Fundacji Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja AVALON Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel.  22 266 82 36, 666 324 328 lub email: kontakt@fundacjaavalon.pl Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: iodo@fundacjaavalon.pl

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. projektów, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody także do procesów przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz ich przenoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania.