CultureLab Foundation

Specjalista/-tka ds. tworzenia treści - MapujPomoc.pl

Opis stanowiska

Dodano:
19.4.2023
, Wygasa:
13.4.2023

Poszukujemy specjalisty/-tki ds. tworzenia treści i rozwoju platformy MapujPomoc.pl!

Obowiązki

Twoje zadania:

  • pisanie artykułów dotyczących różnorodnych form wsparcia dla osób uchodźczych;
  • publikowanie artykułów na platformie WordPress;
  • wsparcie w działaniach komunikacyjnych (tworzenie treści informacyjnych, przekazów medialnych, mailing);
  • research w zakresie aktualnych inicjatyw pomocowych;
  • pomoc w tworzeniu raportów, organizowaniu spotkań online na NGOsów;
  • wspólnie z pozostałymi pracownikami oraz naszymi partnerami z Ukrainy wspieranie rozwoju platformy w Polsce i Ukrainie.

Wymagania

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • świetnie radzisz sobie z tworzeniem różnorodnych treści (szczególnie artykułów tematycznych);
  • nieobce są Ci takie narzędzia jak WordPress, Canva czy MailChimp;
  • jesteś osobą otwartą i komunikatywną;
  • lubisz pracować w zespole oraz potrafisz organizować sobie pracę własną;
  • znasz bardzo dobrze język polski i angielski w mowie i piśmie (znajomość jęz. ukraińskiego mile widziana).

Pracodawca zakończył rekrutację na to stanowisko.