Big Data For Leaders

Specjalistka / Specjalista ds. Social Media i tworzenia treści

Opis stanowiska

Dodano:
18.4.2023
, Wygasa:
30.4.2023

Poszukujemy specjalistki / specjalisty ds. social mediów i tworzenia treści (Facebook, Instagram, Twitter) w agencji Big Data For Leaders (BD4L).

Obowiązki

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • tworzenie materiałów (tekst, proste grafiki) w formie postów, stories, newsletterów angażujących konkretne grupy odbiorców w języku polskim
  • obsługa platformy angażowania grup odbiorców (marketing automation)
  • stały kontakt z podmiotami współpracującymi w zakresie tworzenia treści, prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej
  • poszukiwanie i testowanie nowych sposobów dotarcia do potencjalnych odbiorców
  • zarządzanie projektami i kalendarzem publikacji
  • przygotowywanie notatek i raportów dla zespołu
  • wsparcie menedżerów i zarządu w bieżących pracach zespołu, organizacji spotkań, komunikacji z mediami, przygotowaniu materiałów marketingowych
  • wsparcie menedżerów i zarządu w planowaniu i analizie kampanii
  • tworzenie raportów w oparciu o dane analityczne
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii komunikacyjnych dla klientów
  • uczestnictwo w spotkaniach zespołu oraz kontakt z programistami i grafikami BD4L

Wymagania

  • znajomości pakietu narzędzi Canva, Notion oraz Google (Mail, Drive, Calendar, Chat i Meets)
  • minimum rok doświadczenia w zakresie tworzenia angażujących treści w internecie
  • kreatywności, klarownej i otwartej komunikacji oraz umiejętności samodzielnego uczenia się
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie pracy w redakcji lub eCommerce mile widziane
  • praktyczna znajomość narzędzi marketingu i analityki mile widziane
  • umiejętności lub chęć nauczenia się montowania krótkich filmików pod social media mile widziane

Oferujemy

  • współpraca w formie B2B lub umowy zlecenie (dla osób studiujących)
  • widełki płacowe w zależności od doświadczenia
  • szkolenia w miejscu pracy
  • możliwość uczestnictwa w projektach związanych z kampanią wyborczą
  • pracę w jednym z najzdolniejszych zespołów w Polsce
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w trybie hybrydowym — stacjonarne miejsce pracy w Warszawie

Dodatkowe informacje

Preferowana lokalizacja: Warszawa

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w języku polskim) do 30 kwietnia 2023.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami / kandydatami.

Informacje na temat oferowanego stanowiska pracy są udzielane wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej pod adresem rekrutacja@bd4l.pl