PKP Intercity S.A

Stanowisko ds. wsparcia projektów HR

Opis stanowiska

Dodano:
27.9.2023
, Wygasa:
26.10.2023

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Obowiązki

Część rekrutacyjna:

  • uzyskiwanie uzgodnień dokumentów rekrutacyjnych – wniosków o rekrutację, protokołów z rekrutacji,
  • publikacja ogłoszeń oraz aktywne poszukiwanie miejsc do ich publikacji (nowe portale online, nowe miejsca do publikacji/wywieszania ogłoszeń),
  • umawianie spotkań – komunikacja z kandydatami, obsługa systemu rekrutacyjnego,
  • prowadzenie wywiadów telefonicznych,
  • dbanie o wypracowane standardy rekrutacyjne,
  • przygotowywanie raportów z rekrutacji.

Część szkoleniowa:

  • planowanie, organizacja oraz bieżąca weryfikacja realizacji szkoleń dla pracowników Zakładu (w tym m.in. miękkich, kursów językowych),
  • raportowanie o realizacji projektów szkoleniowych w Zakładzie,
  • obsługa wniosków szkoleniowych oraz o dofinansowanie nauki w danym Zakładzie,
  • koordynacja podpisywania umów szkoleniowych z pracownikami Zakładu,
  • wsparcie w realizacji procesu dofinansowań do nauki.

Wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe ZZL lub inne kierunki społeczne lub w trakcie studiów,
  • komunikatywność,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, pro-aktywność,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • kreatywność – umiejętność poszukiwania rozwiązań,
  • dokładność, terminowość, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • mile widziane doświadczenie w agencjach rekrutacyjnych, realizacji projektów rekrutacyjnych lub szkoleniowych, doboru pracowników.

Oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,
  • współpracę z super ludźmi z HR :) oraz atmosferę wsparcia,
  • szkolenia wewnętrzne z rekrutacji, standardów i procedur,
  • zdobycie doświadczenia i wiedzy z zakresu HR,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • uczestnictwo w różnorodnych projektach HR-owych,
  • udział w wydarzeniach employer brandingowych.