Schneider Electric

Staż w Dziale Wsparcia Administracyjnego

Opis stanowiska

Dodano:
26.10.2023
, Wygasa:
24.11.2023

Wspaniali ludzie sprawiają, że Schneider Electric jest wspaniałą firmą.

Celem Schneider Electric jest zapewnienie równych szans w zatrudnieniu, bez względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, niepełnosprawność, pochodzenie, wiek, orientację seksualną, stan cywilny lub jakąkolwiek inną prawnie chronioną cechę lub zachowanie.

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca szczytny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Stażysta(-tka) w Dziale Wsparcia Administracyjnegoi do naszego biura w Warszawie.

Obowiązki

  • Wsparcie dla klientów DIY i działu sprzedaży w zakresie obsługi zamówień;
  • Obsługa reklamacji logistycznych;
  • Obsługa faktur oraz faktur korygujących;
  • Obsługa bieżących zapytań mailowych.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office;
  • Minimalna dyspozycyjność przez ok. 20-25 godzin/tydzień;
  • Zorientowanie na cel i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

  • PŁATNY STAŻ,
  • ELASTYCZNOŚĆ - elastyczny czas pracy - możliwość łączenia stażu ze studiami oraz regulowany czas trwania stażu od 3 do 24 miesięcy,
  • HYBRYDOWY MODEL PRACY - część z biura, część z domu,
  • SZKOLENIA ONBOARDINGOWE, które pomogą Ci wdrożyć się w organizację i Twoje obowiązki,
  • ROZWÓJ - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego przy wsparciu dedykowanego Opiekuna i Buddy'ego,
  • Możliwość otrzymania DOFINANSOWANIA DO NAUKI (studia, szkolenia, język) dla stażystów z > 6-miesięcznym stażem pracy,
  • DOSTĘP DO PLATFORMY SZKOLENIOWEJ - szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych,
  • RÓŻNORODNY ZESPÓŁ - praca w zróżnicowanym i wspierającym się zespole profesjonalistów oraz możliwość posługiwania się w codziennej pracy językami obcymi ,
  • DOCENIENIE - punkty, które możesz wymienić na różne produkty i usługi,
  • PŁATNY WYPOCZYNEK - 1 pełnopłatny dzień w miesiącu na well-being,
  • Możliwość udziału w projektach CSR lub SUSTAINABILITY - 1 pełnopłatny dzień wolontariatu w roku,
  • Punkty w Kafeterii Benefit oraz dostęp do KARTY MULTISPORT,
  • Możliwość prowadzenia i uczestniczenia w RÓŻNYCH PROJEKTACH (np. charytatywnych, Well-Being),
  • PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH - miej wpływ na to z kim pracujesz i zyskaj atrakcyjną gratyfikację finansową (możesz polecać innych także na oferty stażowe i otrzymać bonus za polecenie),
  • BRAK FORMALNEGO DRESS CODE - witamy ludzi takimi, jakimi są i postrzegamy różnorodność jako wartość dla firmy.