Stowarzyszenie Świętego Mikołaja Biskupa

Streetworker w Gdyni

Opis stanowiska

Dodano:
29.12.2023
, Wygasa:
26.1.2024

Stowarzyszenie Świętego Mikołaja Biskupa poszukuje streetworkera do pracy z młodzieżą w Gdyni, na terenie Chyloni.

Obowiązki

Praca jako streetworker z Gdyńską młodzieżą na terenie Gdyni.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (m.in. licencjat z pedagogiki, pedagogiki specjalnej, psychologii, socjologii, pracy socjalnej, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą)
    lub
    udokumentowanie 3-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • akceptacja „Mikołajowych” wartości i metod pracy (więcej na www.bpmikolaj.pl, czytaj: O nas, Nasza misja);
  • predyspozycje do pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i rodzicami (w kontakcie indywidualnym i z grupą).

⭐ Cechy osobiste i umiejętności:

  • empatia, zaangażowanie;
  • "dusza" animatora;
  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie;
  • elastyczność w myśleniu i zdolność do modyfikowania działań w zależności od sytuacji;
  • kreatywność, twórcze podejście do pracy;
  • gotowość do podejmowania wyzwań, uczenia się i rozwoju.

Oferujemy

pracę w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze 40-80h/miesięcznie, w godzinach popołudniowych przez 11 miesięcy w ciągu roku.

Wysyłając nam swoje CV prosimy o umieszczenie klauzuli zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Stowarzyszenie Świętego Mikołaja Biskupa zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

CV można wysyłać na adres mailowy: projekty@bpmikolaj.pl z dopiskiem STREETWORKER

Prosimy Państwa o dołączenie do zgłoszenia krótkiej informacji na temat Waszej motywacji i ewentualnego doświadczenia w pracy streetworkingowej.

Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.