Fundacja Inne Spojrzenie

Trener TUS

Opis stanowiska

Dodano:
18.4.2023
, Wygasa:
30.4.2023

Fundacja Inne Spojrzenie zatrudni w Warszawie w nowo utworzonym projekcie wsparcia dziennego dla osób w spektrum autyzmu terapeutów- trenerów.

Obowiązki

Do podstawowych obowiązków należeć będzie planowanie i prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych oraz współpraca z zespołem projektu i rodzinami beneficjentów.

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby ze specjalistycznym wykształceniem zgodnym z danym stanowiskiem . Osoby posiadające kwalifikacje umożliwiające połączenie obu stanowisk szczególnie mile widziane. Kreatywnym osobom oferujemy współpracę z dużym zakresem samodzielnej inwencji merytorycznego planowania w interdyscyplinarnym zespole gwarantującym rozwój zawodowy w duchu wzajemnej akceptacji, wymiany doświadczeń i poszanowania neuroróżnorodności. Mile widziane ale niekonieczne doświadczenie w pracy z osobami w spektrum autyzmu.

W treści aplikacji proszę umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”