Amnesty International Polska

Web developer_ka

Opis stanowiska

Dodano:
23.10.2023
, Wygasa:
10.11.2023

Stowarzyszenie Amnesty International poszukuje web developera_ki

Obowiązki

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć między innymi:

• wykonywanie prac programistycznych na stronach internetowych prowadzonych przez Stowarzyszenie Amnesty International - stronie głównej www.amnesty.org.pl oraz stronach projektów i kampanii Stowarzyszenia

• rozbudowywanie funkcjonalności strony internetowej Amnesty International

• aktualizowanie i zabezpieczanie używanych na stronie systemów, funkcjonalności i wtyczek

• obsługa hostingu i domeny Stowarzyszenia

• dbałość o poprawne funkcjonowanie i bezpieczeństwo strony internetowej

• wsparcie techniczne w ramach strony internetowej i narzędzi komunikacji digitalowej

• współpraca z Działem Komunikacji i Działem Fundraisingu Amnesty International w opracowywaniu rozwiązań stosowanych na stronie internetowej Stowarzyszenia i stronach prowadzonych projektów i kampanii

Wymagania

• bardzo dobra znajomość CMS Wordpress

• Bardzo dobra znajomość poprawnego semantycznie HTML i CSS

• znajomość języków programowania: PHP ze szczególnym uwzględnieniem WordPress Coding Standards, JavaScript.

• doświadczenie w tworzeniu wtyczek i ich modyfikacji dla CMS Wordpress

• doświadczenie w przeprowadzaniu integracji z systemami CRM (Salesforce) oraz bramkami płatności

• znajomość i przywiązanie do zasad bezpieczeństwa cyfrowego

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• odpowiedzialność i terminowość

• otwartość, kreatywność i znajomość trendów w dziedzinie stron internetowych

• dostępność w zakresie 30h w miesiącu

Mile widziane:

• znajomość zasad projektowania User Experience (UX)

• doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi

• zainteresowanie tematyką praw człowieka

• Znajomość podstawowych zasad dostępności cyfrowej podczas budowania stron i aplikacji internetowych zgodnie z WCAG 2.1

Oferujemy

• formę zatrudnienia dostosowaną do potrzeb obu stron (umowa cywilnoprawna, b2b, umowa o pracę);

• możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowej organizacji działającej na rzecz ochrony praw człowieka;

• pracę w zmotywowanym, entuzjastycznym i dynamicznym zespole.

Biuro Stowarzyszenia Amnesty International jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową.

Stowarzyszenie Amnesty International respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz podpisanej Klauzuli RODO (wzór w załączniku) do 10 listopada 2023 r. na adres: rekrutacja@amnesty.org.pl

Prosimy o wskazanie oczekiwanej wysokości wynagrodzenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami_kami.

Informacje na temat oferowanego stanowiska pracy są udzielane wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: rekrutacja@amnesty.org.pl.