“Jak szukać pracy z sensem?” - pobierz darmowy ebook Doing Good

“Jak szukać pracy z sensem?” - pobierz darmowy ebook Doing Good

Już jest! Pierwszy ebook Doing Good: "Jak szukać pracy z sensem? Wybierz impakt dla siebie i zacznij działać z misją!".

81 % Polek i Polaków chciałoby pracować w miejscu, które ma pozytywny wpływ na świat. Dlaczego? Ponieważ dziś od wykonywanej pracy chcemy więcej. Nie tylko wynagrodzenia czy awansu, ale także poczucia, że zmieniamy na lepsze otaczającą nas rzeczywistości. Jak znaleźć taką pracę? Jak budować swoją karierę na rynku pracy z impaktem? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w naszym ebooku.

Praca z impaktem

Potrzeba odnalezienia poczucia sensu w tym, czym się zawodowo zajmujemy, a także chęć wpływania swoją pracą na rzecz polepszenia jakości życia ogółu i planety, stają się kluczowe zarówno dla tych, którzy poszukują swojego miejsca na rynku pracy, jak i dla samych pracodawców. Właśnie dlatego na łamy naszego ebooka zaprosiliśmy ekspertów, którzy od lat działają przy projektach, w których to, co robią, ma silne powiązanie z szerszym impaktem społecznym. W ebooku dzielą się swoimi doświadczeniami i perspektywami na przyszłość projektów związanych z poprawą jakości życia, prawami człowieka, zwierząt, czystą energią czy zrównoważoną konsumpcją.

Od ebooka do pracy z sensem

Ebook - “Jak szukać pracy z sensem? Wybierz impakt dla siebie i zacznij działać z misją!" - to kopalnia wiedzy i inspiracji o impaktowym rynku pracy, która zmienia świat na lepsze. 🚀 Ty też możesz być jego częścią i mieć poczucie sensu i radości w tym, czym się zajmujesz zawodowo. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej zawodowej drogi, czy masz duże doświadczenie i poszukujesz zmiany, ten ebook jest dla Ciebie.

W ebooku piszemy o tym:

✔️ czym jest praca z pozytywnym wpływem?

✔️ jakie są trendy w biznesie impaktowym?

✔️ jak znaleźć pracę z sensem?

✔️ na co zwracają uwagę firmy z impaktem w procesie rekrutacyjnym?

✔️ czym jest culture fit i culture add?

✔️ czym są firmy b-Corp i czego się po nich spodziewać?

W ebooku prezentujemy profile firm i organizacji, które mają pozytywny wpływ na świat i pytamy o to, na co zwracają uwagę w procesie rekrutacji.
✅ Pobierz ebook Doing Good i zainspiruj się do rozwijania swojej kariery w firmach z pozytywnym wpływem.

👉🏻 https://doinggood.pl/ebook

Dodaj ogłoszenie

Prowadzisz rekrutację i szukasz osób, dla których losy świata nie są obojętne? Chcesz wypromować swoją ofertę pracy z sensem? Wyślij ogłoszenie tutaj.

Dodaj

Dodaj ogłoszenie

Prowadzisz rekrutację i szukasz osób, dla których losy świata nie są obojętne? Chcesz wypromować swoją ofertę pracy z sensem? Wyślij ogłoszenie tutaj.

Wyślij